Sodo traktoriukas Stiga ESTATE 384

 • 2599 
  2849  Sutaupykite 250 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Stiga ST450, galia 6.8kW, hidrostatas, pjovimo plotis 84cm, 1 cil, surinkimas 240 L.

  Gamintojas
  Stiga
 • STIGA Estate 384 – tai galingas ir patikimas traktoriukas su vieno cilindro Stiga ST 450 serijos varikliu ir hidrostatine transmisija. Ši transmisija yra pedalu valdoma ir užtikrina patogų bei komfortišką darbą. Greičiui reguliuoti - nereikia perjunginėti pavarų, o tai palengvina valdymą bei manevravimą.

  Šis traktoriukas užtikrins puikius pjovimo rezultatus su dviejų peilių, 84 cm pločio pjovimo deka. Pjovimo peiliai paleidžiami elektromagnetiniu būdu nuspaudus mygtuką.

  Pjovimo aukštis reguliuojamas 7 pozicijomis nuo 25 iki 80 mm. Pjovimo deka turi du atraminius ratukus, kurie leidžia prisitaikyti prie nelygaus pjaunamo paviršiaus. Galima pasirinkti kelis pjovimo būdus, kurie labiausiai tinka pjaunamam plotui: surinkimą, galinį išmetimą arba mulčiavimą. Dekoje įmontuota apiplovimo jungtis, leidžianti greitai ir lengvai išplauti pjovimo agregato apačią po kiekvieno pjovimo.

  Nupjauta žolė surenkama į 240 litrų talpos krepšį, kuris lengvai ištuštinamas nepakilus nuo sėdynės. Įdiegtas specialus garsinis signalas, perspėjantis kada prisipildo žolės surinkimo krepšys.

  Patogus ir ergonomiškas vairas, reguliuojama klasikinė sėdynė, turinti apsauginį jungiklį, kai vairuotojas pasikelia nuo sėdynės, variklis ir pjovimo peiliai automatiškai išjungiami. Standartiniai žibintai naudingi dirbant sutemus, o priekinis bamperis apsaugo nuo galimų smūgių. Taip pat šalia vairuotojo sėdynės yra įmontuota daiktadėžė bei puodelio laikiklis.

  Rekomenduojame taip pat įsigyti ir alyvos 4T varikliams.

  Ypatybės

   

  Hidrostatinė transmisija

  Hidrostatinė, pedalu valdoma transmisija užtikrina komfortą dirbant, kadangi nereikia perjunginėti pavarų, o tai palengvina valdymą bei manevravimą apie pasitaikančias kliūtis.

  Žolės surinkimo krepšys

  240 litrų talpos žolės surinkimo krepšys, kuris lengvai ištuštinamas nepakilus nuo sėdynės.

  LED žibintai

  Sodo traktoriaus žibintai naudingi dirbant tamsiuoju paros metu.

  Patogi sėdynė

  Reguliuojama Stiga sėdynė užtikrina patogų ir komfortišką darbą.