Akumuliatorinė vejapjovė Husqvarna Aspire LC34-P4A kompl.

 • Akumuliatorinė vejapjovė Husqvarna Aspire LC34-P4A kompl.

  379 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Husqvarna
  Eigos sistema
  Stumiama
  Pjovimo plotis
  34 cm
  Variklio gamintojas
  Husqvarna
  Variklio tipas
  Akumuliatorinis bešepetėlinis
  Baterijos tipas
  Ličio jonų
  Baterijos įtampa
  18V
  Akumuliatoriaus talpa
  4.0 Ah
  Galia
  0.5 kW
  Svoris
  11.8 kg
  Surinktuvo talpa
  30 l
  Galimos pjovimo funkcijos
  Surinkimas / galinis išmetimas
  Mulčiavimo kaištis
  Nepridedamas - įsigyti atskirai
 • HUSQVARNA Aspire LC34-P4A - tai kompaktiška ir efektyvi akumuliatorinė vejapjovė, skirta nedidelėms teritorijoms. Šią 18V akumuliatorinę vejapjovę lengva naudoti, sandėliuoti ir transportuoti.

  34 cm pjovimo pločio vejapjovė turi greitą ir paprastą žolės pjovimo aukščio reguliavimą. Viena svirtele valdomas pjovimo aukštis, kurį galima sureguliuoti 4 pozicijomis nuo 25 iki 65 mm. Automatinis peilių greičio padidinimas pjaunant sudėtingomis sąlygomis prireikus suteikia papildomos galios. Žemas triukšmo lygis leidžia dirbti rytais ir vakarais, netrukdant kaimynams.

  Vejapjovė turi reguliuojamos padėties rankeną, kad dirbti būtų patogiau. Akumuliatorinė vejapjovė yra lengva, sulankstoma ir turi rankeną, todėl ją lengva pernešti iš vienos sodo dalies į kitą.

  Akumuliatorinė vejapjovė suderinama su 18V POWER FOR ALL aljanso akumuliatoriais bei įkrovikliais. POWER FOR ALL aljansas vienija didžiuosius gamintojus, kurių baterijos tinkamos naudoti tarpusavyje daugelyje sodo ir namų įrenginių. Todėl jums nebereikia pirkti akumuliatoriaus kiekvienam gaminiui atskirai.

  Akumuliatoriniai įrankiai Husqvarna Aspire suprojektuoti turint omenyje ankštas erdves. Todėl kiekvienas įrankis turi jam skirtą sandėliavimo kablį, kurį galima pritvirtinti tiesiai prie sienos arba naudoti su Husqvarna Aspire laikiklio sistema. Šį sandėliavimo įtaisą galima naudoti su visais sodo įrankiais ir su Aspire laikiklio sistema.

  Akumuliatorinė vejapjovė HUSQVARNA Aspire LC34-P4A parduodama parduodama su akumuliatoriumi Aspire P4A 18-B72 ir įkrovikliu Aspire P4A 18-C70.

  Ypatybės

  Akumuliatorius Husqvarna Aspire P4A 18-B72

  Husqvarna Aspire P4A 18-B72 - tai kompaktiškas ir lengvas 4.0 Ah ličio jonų akumuliatorius, suderinamas su visais Husqvarna Aspire 18V serijos įrankiais. Su pilnai įkrautu akumuliatoriumi galėsite dirbti iki 25 min.

  Įkroviklis Husqvarna Aspire P4A 18-C70

  Husqvarna Aspire P4A 18-C70 - tai kompaktiškasis įkroviklis, skirtas Husqvarna Aspire ir kitiems 18V POWER FOR ALL aljanso akumuliatoriams krauti.

  Kompaktiškumas

  Dėl visų Husqvarna Aspire gaminių kompaktiškumo ir mažo svorio jie yra manevringesni, be to, juose įdiegta daugybė novatoriškų Husqvarna technologijų - visa tai leidžia padidinti įrenginio našumą ir veiksmingumą bei užtikrinti puikius rezultatus jūsų sode.

  Intuityvumas

  Elegantiškas juodas Husqvarna Aspire gaminių dizainas papildytas oranžinėmis detalėmis, kurios intuityviai atkreipia dėmesį į operatoriui aktualias vietas. O dėl didesnio ergonomiškumo, pavyzdžiui, reguliuojamų rankenų, ir tvirtų medžiagų lengvai nudirbsite visus sodo darbus.

  Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas

  Greitas ir lengvas žolės pjovimo aukščio reguliavimas. Viena svirtimi valdomas visas pjovimo agregatas.

  Akumuliatoriaus būsenos indikatorius

  Įrenginio akumuliatoriaus būklę patogiai matysite tiesiai skaitmeniniame ekrane, kad galėtumėte efektyviai planuoti užduotis ir įkrauti tik tada, kai reikia.

  Teleskopinė rankena

  Lengvai reguliuojamo aukščio rankena, užtikrinanti didesnį ergonomiškumą.

  Kėlimo rankenos priekyje ir gale

  Patogiai suimama priekyje ir gale vejapjovė gali būti lengvai perkelta sandėliuojant, dedant į automobilį ar nešant rūsio laiptais.

  Minkšta rankena

  Minkšta Husqvarna“ Aspire įrankių rankena užtikrina maksimalų komfortą.

  Vertikalus sandėliavimas

  Vejapjovę galima sandėliuoti vertikaliai, taip ji užims mažiau vietos.