Husqvarna vejos robotai

 • Nesvarbu, ar jūsų veja didelė, ar maža, paprasta ar sudėtinga, „Automower®“ užtikrina puikų jos pjovimą.

  Robotai vejapjovės kiekvienam sodui

  Naudodami „Husqvarna Automower®“ galėsite turėti laisvo laiko. Užuot pjovę veją, galite praleisti laiką su šeima ir draugais bei užsiimti malonesne veikla. Visą tą laiką jūsų veją puikiai tvarko robotas vejapjovė. Ramiai ir be vargo, lyjant ar šviečiant saulei.

  Kiekvienas sodas yra unikalus. Todėl plačiame „Automower®“ robotų vejapjovių asortimente siūloma daugybė skirtingų modelių, kuriuos galima pritaikyti kiekvienam sodui – nuo mažesnių miesto sodų iki sudėtingų teritorijų, užimančių iki 5 000 m2 plotą. „Husqvarna Automower®“ išsiskiria tuo, kad užtikrina, jog bus nupjautos visos sudėtingų vejų atokios vietos ir siauri pravažiavimai.

  Išmanesnis pasirinkimas nei bet kada anksčiau

  Visi „Automower®“ roboto vejapjovės komponentai buvo kruopščiai sukurti, kad būtų kuo išmanesni ir patogesni naudotojui. Kaip būdinga visiems „Husqvarna“ gaminiams, „Automower®“ robotas vejapjovė pasižymi naujausiomis technologijomis ir tuo pačiu metu užtikrina itin didelį patikimumą, kuriuo garsėja Švedijos inžinerija.

  Jokio triukšmo, jokių dūmų, jokių rūpesčių

  „Automower®“ susidraugaus tiek su jūsų sodu, tiek su jūsų kaimynais. Jis prižiūrės jūsų veją minimaliomis energijos sąnaudomis be jokių degalų ar alyvos ir neteršdamas aplinkos dujomis ar dūmais. „Automower®“ taip pat pasižymi mažiausiu rinkoje triukšmo lygiu.

  Aštrūs lyg skustuvas peiliai šviežiai nupjauna žolę palaikydami natūralų žolės augimą ir kokybę. Žolės nuopjovos grąžinamos į žemę kaip trąšos, tad kuo ilgiau jūsų vejapjovė dirba sode, tuo sveikesnė tampa veja.

  „Automower®“ yra ekologiškai protingas pasirinkimas, nes suvartoja mažai energijos, nenaudoja degalų ar neišmeta teršalų, dėl kurių reikėtų nerimauti. Tai natūralus vejos priežiūros būdas – dabartyje ir ateityje.

  Sužinokite viską apie mūsų žoliapjoves robotus.