Benzininė vejapjovė Stiga Combi 753 S

 • Benzininė vejapjovė Stiga Combi 753 S

  549 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Stiga
  Eigos sistema
  Savaeigė
  Pjovimo plotis
  51 cm
  Variklio gamintojas
  Stiga
  Variklio tipas
  170 OHV
  Galia
  2.6 kW
  Cilindro darbinis tūris
  166 cm³
  Svoris
  35 kg
  Degalų bako talpa
  1 l
  Surinktuvo talpa
  60 l
  Galimos pjovimo funkcijos
  Surinkimas / mulčiavimas / išmetimas į šoną ir galą
  Mulčiavimo kaištis
  Pridedamas
 • STIGA Combi 753 S savaeigė vejapjovė su 4 skirtingomis pjovimo funkcijomis: surinkimu, mulčiavimu, šoniniu išmetimu ir galiniu išmetimu, turi 60 L hibridinį žolės rinktuvą su pilnumo indikatoriumi. Benzininė vejapjovė varoma patikimu Stiga ST 170 OHV Autochoke 2.6 kW varikliu su rankiniu starteriu.

  Pjovimo plotis yra 51 cm kurio centrinis pjovimo aukščio reguliavimas svirtimi į 6 skirtingus variantus yra nuo 22 iki 80 mm. Dideli (280 mm) galiniai ratai leidžia lengvai manevruoti nelygioje vietovėje. Visi keturi ratai su guoliais.

  Specialios X formos Fulcrum rankena yra lengvai nustatomu patogiu aukščiu bei pasvyrimu, kas palengvina manevravimą arti krūmų ar tvoros. Taip pat turi patogią priekinę rankenėlę vejapjovės pakėlimui. Speciali plovimo jungtis leidžianti lengvai išplauti vejapjovę prijungus vandens šlangą bei paleidus vejapjovės variklį. Pateikiama su mulčiavimo priedu bei šoninio išmetimo nukreipėju.

  Darbo paruošimui rekomenduojame naudoti A95 rūšies benziną bei specialią Stiga alyvą, kuri garantuos geriausią variklio darbą ir optimalų tepimą. Priemonės parduodamos atskirai.

  Stiga Fulcrum rankena

  Specialios X formos Fulcrum rankena yra lengvai nustatomu patogiu aukščiu bei pasvyrimu, kas palengvina manevravimą arti krūmų ar tvoros.

  Pjovimo metodai

  Šioje vejapjovėje yra 4 skirtingi pjovimo būdai: surinkimas, mulčiavimas, šoninis bei galinis išmetimas.