Benzininis grandininis pjūklas Husqvarna 560 XP Mark II

 • Benzininis grandininis pjūklas Husqvarna 560 XP Mark II

  989 
  1099  Sutaupykite 110 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Husqvarna
  Komplektacija
  Su pjovimo juosta ir grandine
  Pjovimo juostos ilgis
  15''/38 cm
  Galia
  3.5 kW
  Cilindro darbinis tūris
  59.8 cm³
  Svoris (be pjovimo įrangos)
  5.9 kg
  Degalų bako talpa
  0.65 l
  Grandinės greitis, esant didžiausiai galiai
  21.3 m/s
  Žingsnis
  .325"
  Oro filtro tipas
  Mesh 25µm
 • HUSQVARNA 560XP Mark II - tai universalus 3.5 kW galios grandininis pjūklas, skirtas visų rūšių medžių kirtimui profesionalioje miškininkystėje. Idealiai tinka intensyviam darbui.

  Tai yra vienas geriausių HUSQVARNA benzininių pjūklų, kuris pasižymi didele galia ir manevringumu. Antivibracinė sistema efektyviai apsaugo Jūsų rankas nuo variklio ir pjovimo įrangos kuriamos vibracijos. Tai sumažina rankų nuovargį, todėl darbo diena bus produktyvesnė.

  Didelių sūkių 59.8 cm³ HUSQVARNA X-Torq variklis palengvina kietmedžio ir stambių medžių vertimą, genėjimą ir smulkinimą. Kuro sąnaudų ir išmetamųjų teršalų lygis atitinka griežčiausius pasaulyje aplinkosaugos reikalavimus.

  Šis grandininis pjūklas, kuriame įdiegta AutoTune 3.0 su Simple Start technologija, visada lengvai užsiveda ir veikia optimaliai bet kokiomis sąlygomis.

   

  Ypatybės

  Didelis pjovimo pajėgumas

  Naujos konstrukcijos variklis dirba ištvermingai ir išlaiko didelį našumą net jei pjaunama ilgai. Dėl didelio pjovimo pajėgumo pjūklas idealiai tinka intensyviam darbui - net ir naudojant ilgesnę pjovimo juostą.

  Visada optimizuota

  AutoTune 3.0 dėka variklio nustatymai visada optimizuojami, kad būtų galima lengvai užvesti ir veikti bet kokiomis sąlygomis, kad galėtumėte judėti nepaisant iššūkių. Nereikia rankiniu būdu reguliuoti karbiuratoriaus.

  Patobulintas pjūklo korpusas

  Nėra atsikišusių dalių, aptaki apačia, užapvalintas starterio dangtelis ir gerai apsaugoti pjūklo valdymo įtaisai - visa tai palengvina naudojimąsi pjūklu.

  Magnetinis filtras apsaugo variklį

  Degalų žarnos viduje esantis magnetinis filtras efektyviai neleidžia metalo dalelėms pasiekti karbiuratoriaus ir variklio, o tai sumažina susidėvėjimą ir trukdžius.

  Starterio varžtai su fiksatoriais

  Fiksavimo funkcija neleidžia atsilaisvinti starterį laikantiems varžtams.

  Juostos veržlės su fiksatoriais

  Dėl fiksatorių juostos veržlės neatsisuka ir nepasimeta.

  Nenusitrinantis vertimo krypties žymeklis

  Nenusitrinantis vertimo krypties žymeklis būtinas atliekant vertimo darbus, todėl HUSQVARNA sukūrė tokius, kurie tarnaus ilgiau nei pats grandininis pjūklas.