Vejos robotas Stiga Stig-A 1500

 • Vejos robotas Stiga Stig-A 1500

  2999 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Stiga
  Instaliacija
  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių ir jų instaliacijos klausimais galite kreiptis tel. +370 65819112 arba el. paštu info@sodoirmisko.lt
  Tipas
  Belaidis
  Darbinio ploto pajėgumas
  1500 m²
  Valdymas
  Klaviatūra + Nuotolinis su programėle
  Maksimalus pjaunamų zonų skaičius
  Planuotos trajektorijos pjovimas (STIGA AGS)
  Gido kabelis
  Nėra
  Grįžimo į stotelę rėžimai
  Stiga AGS
  Akumuliatoriaus talpa
  5.0 Ah
  Tipinis įkrovimo laikas
  120 min
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  150 min
  Pjovimo plotis
  18cm
  Pjovimo sistema
  4 besisukantys aštrūs kaip skustuvai peiliai
  PIN kodas
  Yra
  Signalizacija
  Yra
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45 %
  Svoris
  7.9 kg
 • STIGA STIG-A 1500 - tai naujos kartos bevielis AGS technologijos vejapjovė robotas, sukurtas ir ištestuotas Stiga dizainerių ir inžinierių. Naujieji Stiga Stig-A robotai, kurių įdiegimui nereikalinga perimetro viela. Pažymėkite visą savo sklypą tiesiog vairuodami robotą savo mobiliojo telefono pagalba.

  Dirba planuotos trajektorijos pjovimo principu (Stiga AGS)

  Šis robotas prižiūri veją taip pat kaip ir pjaunant vejapjove, tik nereikalauja žmogiškų jėgų einant paskui. Skirtas pjauti vejai iki 1500 m² iki 2.5 val. su pilnai įkrautu 5 Ah talpos akumuliatoriumi.

  Ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą

  pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos. Tvirtas plastikinis korpusas pagamintas iš polipropileno ir 30% talko medžiagos, sugeriančios triukšmą bei vibraciją.

  Kompaktiškas vos 55 cm ilgio ir lengvas Stiga Stig A pjauti gali įvairių formų soduose

  lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus nepalikdamas vėžių žymių. Be to, kadangi jis yra puikiai subalansuotas, lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti šlaitais iki 45% (24°) statumo.

  Stiga Stig A turi dvi elektronines smegenis

  (maitinimo plokštė ir logikos plokštė) kurios orientuojasi ir nusprendžia, kada ir kur pjauti. Robotą taip pat galima valdyti, naudojant intuityvią klaviatūrą ir Bluetooth ryšį iš savo išmaniojo telefono, naudojant STIGA GO APP programėlę.

  Robotas taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį

  kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus.

  Sumontuoti 4 besisukantys peiliukai

  aštrūs lyg skustuvo ašmenys, pjaunantys 18 cm pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą – taip sukurdami natūralią trašą augančiai vejai.

  Pjovimo aukščio padėtys reguliuojamos elektriniu būdu

  nuo 20 – 65 mm STIGA Stig robotas geba prižiūrėti visą vejos plotą dirbdami vos 2 kartus per dieną. Taip paliekama daugiau laiko mėgautis sodu, bei leisti vejai sugyti po pjovimo.

  Dėka kliūčių aptikimo jutiklių

  susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti. Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos.

  Robotas turi įdiegtą saugumo jutiklį

  kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir PIN kodą, skirtą apsaugai nuo vagystės. Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna - dėka IPX5 elektrinių komponentų apsaugos, Stiga Stig A robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui.