Akumuliatorinė aukštapjovė Husqvarna Aspire PE5-P4A kompl.

 • Akumuliatorinė aukštapjovė Husqvarna Aspire PE5-P4A kompl.

  299 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Husqvarna
  Komplektacija
  Su baterija ir įkrovikliu
  Pasiekiamas aukštis
  380 cm
  Pjovimo juostos ilgis
  5"/13 cm
  Variklio tipas
  Akumuliatorinis bešepetėlinis
  Baterijos įtampa
  18V
  Baterijos tipas
  Ličio jonų
  Akumuliatoriaus talpa
  4.0 Ah
  Svoris (be pjovimo įrangos)
  3.8 kg
  Žingsnis
  3/8" mini
 • HUSQVARNA Aspire PE5-P4A - tai kompaktiškas ir universalus akumuliatorinis genėjimo pjūklas, skirtas naudoti su papildomu kotu arba be jo. Norėdami pasiekti aukštesnes šakas, lengvai prijungsite ir pailginsite kotą iki 1.7 m.

  Idealiai tinkan medžių genėjimui, nereikalingoms medžių šakoms nupjauti ir smulkiems dailidžių darbams. Suprojektuotas remiantis Husqvarna patirtimi grandininių pjūklų srityje.

  Šis nedidelis grandininis genėjimo pjūklas yra gana tvirtas, juo galima pjauti iki 75 mm storio šakas. Su lengvai, be papildomų įrankių pakeičiama grandine ir pjovimo juosta. Turi neslidžią rankeną. Automatiškai išsijungia, jei paliekamas be priežiūros. Patogu sandėliuoti naudojant komplekte esantį kablį.

  Akumuliatorinis šakų genėtuvas suderinamas su 18V POWER FOR ALL aljanso akumuliatoriais bei įkrovikliais. POWER FOR ALL aljansas vienija didžiuosius gamintojus, kurių baterijos tinkamos naudoti tarpusavyje daugelyje sodo ir namų įrenginių. Todėl jums nebereikia pirkti akumuliatoriaus kiekvienam gaminiui atskirai.

  Akumuliatoriniai įrankiai Husqvarna Aspire suprojektuoti turint omenyje ankštas erdves. Todėl kiekvienas įrankis turi jam skirtą sandėliavimo kablį, kurį galima pritvirtinti tiesiai prie sienos arba naudoti su Husqvarna Aspire laikiklio sistema. Šį sandėliavimo įtaisą galima naudoti su visais sodo įrankiais ir su Aspire laikiklio sistema.

  Akumuliatorinis genėtuvas HUSQVARNA Aspire PE5-P4A parduodamas su akumuliatoriumi Aspire P4A 18-B72 (4.0 Ah) ir įkrovikliu Aspire P4A 18-C70.

  Ypatybės

  Akumuliatorius Husqvarna Aspire P4A 18-B72

  Husqvarna Aspire P4A 18-B72 - tai kompaktiškas ir lengvas 4.0 Ah ličio jonų akumuliatorius, suderinamas su visais Husqvarna Aspire 18V serijos įrankiais.

  Įkroviklis Husqvarna Aspire P4A 18-C70

  Husqvarna Aspire P4A 18-C70 - tai kompaktiškasis įkroviklis, skirtas Husqvarna Aspire ir kitiems 18V POWER FOR ALL aljanso akumuliatoriams krauti.

  Teleskopinis kotas

  Mėgaukitės genėjimu be kopėčių, naudodami Husqvarna Aspire genėtuvą su reguliuojamu teleskopiniu kotu, lengvai pasieksite iki 170 cm aukštyje esančias šakas. Kai genėtuvo nenaudojate, tiesiog nuimkite šį lengvą kotą ir patogiai pakabinkite ant sienos arba ant Aspire laikiklio, naudodami kartu gautus sieninius kablius.

  Kompaktiškumas

  Dėl visų Husqvarna Aspire gaminių kompaktiškumo ir mažo svorio jie yra manevringesni, be to, juose įdiegta daugybė novatoriškų Husqvarna technologijų - visa tai leidžia padidinti įrenginio našumą ir veiksmingumą bei užtikrinti puikius rezultatus jūsų sode.

  Intuityvumas

  Elegantiškas juodas Husqvarna Aspire gaminių dizainas papildytas oranžinėmis detalėmis, kurios intuityviai atkreipia dėmesį į operatoriui aktualias vietas. O dėl didesnio ergonomiškumo, pavyzdžiui, reguliuojamų rankenų, ir tvirtų medžiagų lengvai nudirbsite visus sodo darbus.

  Patogi vartotojo sąsaja

  Skaitmeninė vartotojo sąsaja leidžia lengvai įjungti ir išjungti įrenginį vienu mygtuko paspaudimu. Patogiai matysite savo įrenginio akumuliatoriaus būseną tiesiogiai ekrane, kad galėtumėte efektyviai planuotis užduotis ir įkrauti tik tada, kai reikia.

  Minkšta rankena

  Minkšta Husqvarna Aspire genėtuvo rankena užtikrina maksimalų komfortą dirbant.