Gardena vejos robotai

 • Gardena žolės robotai – tylūs, manevringi, pilnai automatiniai, tikslūs ir patikimi.

  Gardena vejos robotas pasirūpins Jūsų veja, o Jūs savo sode galėsite atsipalaiduoti. Gamintojai 20 metų skyrė roboto vejapjovės kūrimui, intensyviems analizavimams bei tobulinimams. Dabar Gardena žolės pjovimo robotai jau daugiau nei du dešimtmečius dirba viso pasaulio vejose. Robotas vejapjovė Gardena yra populiariausias individualių sodų savininkų tarpe. 

  Vejos darbus patikėję Gardena žoliapjovei robotui galėsite prisėsti ir atsipalaiduoti, nes veja pasirūpins robotas.

  Žoliapjovės roboto pjaunama veja pasidaro tanki, žalia ir sveika.

  Gardena robotukai komplektuojami su Silent Drive varikliais, todėl Gardena robotai vejapjovės yra tyliausiai veikiantys (58 dB) robotai rinkoje. Robotai žoliapjovės technologiškai vienu žingsniu priekyje, todėl gali pjauti veją bet kokiomis oro sąlygomis, kiekvieną dieną. Dėka SensorControl funkcijos Gardena Sileno+ žolės robotai automatiškai nustato kaip greitai auga Jūsų veja ir dirba tik tada, kai reikia.

  Visi Gardena robotai vejapjovės veikia remdamiesi unikalia SensorCut pjovimo sistema.

  Žolė tolygiai ir tobulai nupjaunama, vejoje nelieka vėžių. Gardena žoliapjovė robotas pjauna judėdamas skirtingomis kryptimis, todėl veja pasidaro tolygi ir ypač švari.

  Vejos dydis - sudėtingumas - įkalnės

  Gardena Sileno arba Sileno+ žolės robotai geriausiai tinka vejoms iki 1600 kv. metrų ar sudėtingo išplanavimo ir vingiuotų formų sodams. Šių vejos robotų nustatymus galima pritaikyti individualiai pagal vejos sudėtingumą ir išplanavimą. Pagal poreikius galima pasirinkti, kaip dažnai robotas vejapjovė turėtų pjauti sunkiau pasiekiamas sodo vietas. Robotai gali lengvai dirbti nuokalnėse net iki 35%.