Aukšto slėgio plovyklos

 • „Husqvarna“ aukšto slėgio plovyklos leidžia įveikti bet kokią valymo užduotį lauke suteikdamos reikiamą galią ir funkcijas.

  „Husqvarna“ aukšto slėgio plovyklos

  Mūsų aukšto slėgio plovyklos pasižymi intuityviu valdymu ir nepriekaištinga kokybe, kaip ir visi „Husqvarna“ gaminiai. Kiekvienas modelis sukurtas taip, kad užtikrintų ne tik maksimalų valymo efektyvumą, bet ir patogų naudojimą. Sumani žarnos ritės sistema, paprastas prijungimas, ilgaamžis metalinis siurblys, didelio sukibimo ratai ir itin ilga žarna – tai tik keletas aukšto slėgio plovyklų ypatumų, kurie užtikrina nepriekaištingus rezultatus.

  Tebūnie švara ir rami sąžinė!

  Natūralūs ištekliai, kuriuos mums dovanoja gamta, gali būti nepaprastai efektyvūs – tuo įsitikinsite naudodami „Husqvarna“ aukšto slėgio plovyklas. Sunku nugalėti vandens galią, kai ji susijungia su pažangiomis šiuolaikinėmis technologijomis ir inžineriniais sprendimais. Kai pasaulyje vandens resursai yra tokie riboti, nesinori jų švaistyti. Su „Husqvarna“ aukšto slėgio plovyklomis sunaudosite net 80 % mažiau vandens, nei plaudami kitais įprastais būdais.

  Sužinokite viską apie mūsų aukšto slėgio plovyklas