Sunseeker vejos robotai

 • Sunseeker vejos robotai

  Robotai vejapjovės iš Sunseeker robotics (www.sk-robot.com) skirti nedideliems, nesudėtingos konfigūracijos sklypams. Robotai neperkrauti papildomomis nereikalingomis funkcijomis. Nesudėtingas įrengimas ir paprastas valdymas. Vejos robotai parduodami kartu su įrengimui reikalingomis medžiagomis.

  Sunseeker vejos robotai lengvai valdomi, visus pagrindinius nustatymus galima atlikti mygtukų ir ekrano pagalba. Detalesniam roboto valdymui galite naudoti mobiliąją programėlę, jos pagalba prisijungsite prie roboto per bluetooth ar WIFI. Programėlės pagalba galima stebėti ar robotas dirba ar kraunasi, išsiųsti jį dirbti arba grąžinti į įkrovimo stotelę. Galima nustatyti 4 skirtingus darbo pradžios taškus ir robotas pasikrovęs pradės pjauti veją kaskart vis iš kitos nurodytos vietos.

  Tylus darbas - varikliai dirba sklandžiai ir nekelia triukšmo.

  Lietaus jutiklis - palijus robotas grįžta į stotelę ir laukia kol baigsis lietus ir išdžius veja.

  Kliūčių atpažinimas - roboto korpusas spyruoklinio mechanizmo dėka sugeria bet kokį smūgį ir nukreipia robotą nuo kliūties.

  Pakraščių pjovimas - programėlės pagalba galima užprogramuoti sklypo pakraščių apipjovimą, kai robotas perimetro laidu apvažiuoja visą sklypą ir nupjauna pakraščius.

  Saugumas - pakeltas nuo žemės robotas išjungs peilius. Roboto viršuje esantis STOP mygtukas iškarto sustabdys robotą. Robotai apsaugoti PIN kodu, be kurio naudotis robotu nebus galima.

  Švarus pjovimas - judėdamas sklype atsitiktine trajektorija vejos robotas nupjauna žolę kaskart vis iš kitos pusės. Dirbdamas kasdien, robotas nupjauna tik žolės viršūnėles ir pamulčiuoja bei patręšia veją. Pjovimo sistema automatiškai prisitaiko prie vejos nelygumų ir apsaugo pjovimo diską.

  Pjovimo aukštis - lengvai nustatomas pasukus ratuką roboto viršuje.

  Įrengimas nesudėtingas ir paprastas:

  Prekių nėra.