Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės Husqvarna Aspire H50-P4A kompl.

 • Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės Husqvarna Aspire H50-P4A kompl.

  199 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Husqvarna
  Baterijos tipas
  Ličio jonų
  Baterijos įtampa
  18V
  Akumuliatoriaus talpa
  2.5 Ah
  Pjovimo ašmenų ilgis
  50 cm
  Svoris
  3.1 kg
  Komplektacija
  Su baterija ir įkrovikliu
 • HUSQVARNA Aspire H50-P4A - tai našios akumuliatorinės gyvatvorių žirklės su patogiu lapų gaudytuvu ir sandėliavimo kabliu, skirtos nedidelėms erdvėms. Naudojant šias lengvas 18V akumuliatorines gyvatvorių žirkles formuoti gyvatvores ir krūmus bus lengva. Žemas triukšmo lygis leidžia dirbti rytais ir vakarais, netrukdant kaimynams.

  Dvigubi ašmenys, galingas variklis ir 50 cm ilgio pjovimo juosta susitvarkys net su 23 mm storio šakomis. Turi patogų lapų gaudytuvą, į kurį surenkamos apkarpytų krūmų atliekos, todėl lieka mažiau tvarkymo darbo. Didesnis saugumas: įrankis automatiškai išsijungia, jei paliekamas be priežiūros.

  Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės suderinamos su 18V POWER FOR ALL aljanso akumuliatoriais bei įkrovikliais. POWER FOR ALL aljansas vienija didžiuosius gamintojus, kurių baterijos tinkamos naudoti tarpusavyje daugelyje sodo ir namų įrenginių. Todėl jums nebereikia pirkti akumuliatoriaus kiekvienam gaminiui atskirai. 

  Akumuliatoriniai įrankiai Husqvarna Aspire suprojektuoti turint omenyje ankštas erdves. Todėl kiekvienas įrankis turi jam skirtą sandėliavimo kablį, kurį galima pritvirtinti tiesiai prie sienos arba naudoti su Husqvarna Aspire laikiklio sistema. Šį sandėliavimo įtaisą galima naudoti su visais sodo įrankiais ir su Aspire laikiklio sistema.

  Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės HUSQVARNA Aspire H50-P4A parduodamos su akumuliatoriumi Aspire P4A 18-B45 ir įkrovikliu Aspire P4A 18-C70.

  Ypatybės

  Akumuliatorius Husqvarna Aspire P4A 18-B45

  Husqvarna Aspire P4A 18-B45 - tai kompaktiškas ir lengvas 2.5 Ah ličio jonų akumuliatorius, suderinamas su visais Husqvarna Aspire 18V serijos įrankiais. Su pilnai įkrautu akumuliatoriumi galėsite dirbti iki 40 min.

  Įkroviklis Husqvarna Aspire P4A 18-C70

  Husqvarna Aspire P4A 18-C70 - tai kompaktiškasis įkroviklis, skirtas Husqvarna Aspire ir kitiems 18V POWER FOR ALL aljanso akumuliatoriams krauti.

  Kompaktiškumas

  Akumuliatorinė žoliapjovė HUSQVARNA Aspire T28-P4A pasižymi kompaktiškumu, manevringumu ir mažu svoriu. Daugybė novatoriškų technologijų leidžia padidinti įrenginio našumą bei užtikrinti puikius rezultatus jūsų sode.

  Intuityvumas

  Elegantiškas juodas Husqvarna Aspire gaminių dizainas papildytas oranžinėmis detalėmis, kurios intuityviai atkreipia dėmesį į operatoriui aktualias vietas. O dėl didesnio ergonomiškumo, pavyzdžiui, patogių rankenų ir tvirtų medžiagų lengvai nudirbsite visus sodo darbus.

  LED indikatorius

  Rankenoje integruotas aiškiai matomas LED indikatorius rodo esamą akumuliatoriaus įkrovimo lygį darbo metu.

  lapų gaudytuvas

  Išvenkite papildomo darbo naudodami nuimamą lapų gaudytuvą, skirtą Aspire serijos gyvatvorių žirklėms H50-P4A. Kirpdami iškart sugaukite lapus ir lengvai sureguliuokite be įrankių nuimamą atliekų kreiptuvą. Garantuota Husqvarna kokybė, intuityvus naudojimas ir lengva priežiūra.

  Minkšta rankena

  Minkšta rankena užtikrina maksimalų komfortą.