Akumuliatorinis lapų pūstuvas Husqvarna Aspire B8X-P4A kompl.

 • Akumuliatorinis lapų pūstuvas Husqvarna Aspire B8X-P4A kompl.

  229 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Husqvarna
  Baterijos tipas
  Ličio jonų
  Baterijos įtampa
  18V
  Akumuliatoriaus talpa
  4.0 Ah
  OEM laikymo diržai
  Neįtraukta
  Oro srautas vamzdyje
  10 m³/min
  Oro srauto greitis
  40 m/s
  Surinktuvo talpa
  0 l
  Svoris
  2.8 kg
  Komplektacija
  Su baterija ir įkrovikliu
 • HUSQVARNA Aspire B8X-P4A - tai kompaktiškas ir efektyvus akumuliatorinis lapų pūstuvas su 3 galios režimais ir išmanaus sandėliavimo funkcija. Puikiai tinka nedidelėms erdvėms.

  Naudodami šį 18V akumuliatorinį lapų pūstuvą užtikrinsite tvarką savo sode. Galima nustatyti vieną iš 3 greičių, todėl galėsite nebijoti dirbti šalia gležnų gėlių, taip pat be vargo nupūsite nuo vejos net ir šlapius lapus.

  Dėl patogios minkštos rankenos ir gerai subalansuotos konstrukcijos pūstuvą lengva naudoti. Jis automatiškai išsijungia, jei paliekamas be priežiūros. Ištraukus vamzdį lengva sandėliuoti naudojant komplekte esantį kablį.

  Akumuliatorinis lapų pūstuvas suderinamas su 18V POWER FOR ALL aljanso akumuliatoriais bei įkrovikliais. POWER FOR ALL aljansas vienija didžiuosius gamintojus, kurių baterijos tinkamos naudoti tarpusavyje daugelyje sodo ir namų įrenginių. Todėl jums nebereikia pirkti akumuliatoriaus kiekvienam gaminiui atskirai.

  Akumuliatoriniai įrankiai Husqvarna Aspire suprojektuoti turint omenyje ankštas erdves. Todėl kiekvienas įrankis turi jam skirtą sandėliavimo kablį, kurį galima pritvirtinti tiesiai prie sienos arba naudoti su Husqvarna Aspire laikiklio sistema. Šį sandėliavimo įtaisą galima naudoti su visais sodo įrankiais ir su Aspire laikiklio sistema.

  Akumuliatorinis lapų pūstuvas HUSQVARNA Aspire B8X-P4A parduodamas su akumuliatoriumi Aspire P4A 18-B72 ir įkrovikliu Aspire P4A 18-C70.

  Ypatybės

  Akumuliatorius Husqvarna Aspire P4A 18-B72

  Husqvarna Aspire P4A 18-B72 - tai kompaktiškas ir lengvas 4.0 Ah ličio jonų akumuliatorius, suderinamas su visais Husqvarna Aspire 18V serijos įrankiais. Su pilnai įkrautu akumuliatoriumi galėsite dirbti iki 30 min.

  Įkroviklis Husqvarna Aspire P4A 18-C70

  Husqvarna Aspire P4A 18-C70 - tai kompaktiškasis įkroviklis, skirtas Husqvarna Aspire ir kitiems 18V POWER FOR ALL aljanso akumuliatoriams krauti.

  Daugiafunkcis režimas

  Nesvarbu, ar nuvalote nupjautą žolę, lapus, sniegą, ar šiukšles, Husqvarna Aspire pūstuvo pūtimo jėgą galite pritaikyti pasiringdami 3 žingsniais reguliuojamus greičio jungiklius.

  Kompaktiškumas

  Dėl visų Husqvarna Aspire gaminių kompaktiškumo ir mažo svorio jie yra manevringesni, be to, juose įdiegta daugybė novatoriškų Husqvarna technologijų - visa tai leidžia padidinti įrenginio našumą ir veiksmingumą bei užtikrinti puikius rezultatus jūsų sode.

  Intuityvumas

  Elegantiškas juodas Husqvarna Aspire gaminių dizainas papildytas oranžinėmis detalėmis, kurios intuityviai atkreipia dėmesį į operatoriui aktualias vietas. O dėl didesnio ergonomiškumo, pavyzdžiui, reguliuojamų rankenų, ir tvirtų medžiagų lengvai nudirbsite visus sodo darbus.

  Patogi vartotojo sąsaja

  Skaitmeninė vartotojo sąsaja leidžia lengvai įjungti ir išjungti įrenginį vienu mygtuko paspaudimu. Patogiai matysite savo įrenginio akumuliatoriaus būseną tiesiogiai ekrane, kad galėtumėte efektyviai planuotis užduotis ir įkrauti tik tada, kai reikia.

  Minkšta rankena

  Minkšta Husqvarna Aspire pūstuvo rankena užtikrina maksimalų komfortą dirbant.