Dulkių siurblys Husqvarna WDC 220

 • Dulkių siurblys Husqvarna WDC 220

  199 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Husqvarna
  Valymo būdai
  Sausas/šlapias
  Galingumas
  1000 W
  Oro srautas vamzdyje
  3700 l/min.
  Konteinerio talpa
  20 l
  Svoris
  7.5 kg
 • Drėgno ir sauso valymo dulkių siurblys Husqvarna WDC 220 yra patikimas ir ilgaamžis, todėl jį naudodami išvalysite bet kokį purvą, dulkes, išsiliejusius produktus ir nuosėdas.

  Patikimo ir galingo variklio, intuityvaus valdymo, pažangios saugyklos ir paprasto išvalymo dėka, šis siurblys bus tinkamas įvairiems kasdieniniams valymo darbams. WDC siurblys yra tvirto dizaino, kompaktiškas, aplinkai draugiškas siurblys su plaunamu PET filtru ir išmania rankena.

  Ypatybės

  Plaunamas PET filtras

  Plaunamas filtras - mažesnės priežiūros išlaidos. Filtras tinkamas tiek šlapiam, tiek sausam naudojimui.

  Pusiau automatinis filtro valymas

  Išvalykite filtro kasetę greitai ir lengvai su atbulinės eigos impulsais. Naudodamiesi pusiau automatine valymo sistema, jūs sutaupote savo laiką.

  Stabilūs ratukai

  Su dideliais ir tvirtais ratais siurblys nuolat tvirtai stovi ant žemės. Su 360 ratukais jūs gaunate puikų manevringumą visose srityse.

  Multino filtro maišelis

  Patvarus ir protingas multino filtro maišas užtikrina didesnį filtravimą ir sumažina dulkių susidarymą. Tai daro jūsų valymą lengvesnį ir efektyvesnį.

  Išpūtimo funkcija

  Siurblys turi papildomą žarnos įleidimo angą išleidžiamam orui, o prijungus siurbimo žarną, siurblys gali būti naudojama kaip pūstuvas. Tai naudinganorint išvalyti siauras erdves, išpūsti lapus ar kitas šiukšles.

  Priedų saugykla

  Visos įtrauktos dalys, tokios kaip žarna, maitinimo laidas ir antgaliai, turi savo laikymo vietą. Siurblys ir jo priedai užima mažiau vietos, o ir jūs galite būti ramūs, jog nepamesite siurblio priedų.