Į ką reikia atsižvelgti perkant Robotą - vejapjovę

Į ką reikia atsižvelgti perkant Robotą - vejapjovę

Ką daryti, kad jūsų veja būtų tobulai nupjauta, nesvarbu, ar lytų, ar šviestų saulė?  

Koks jūsų vejos dydis? 

Jei ketinate įsigyti vejapjovę, turėtumėte pasirinkti tokią, kuri galėtų pjauti jums reikiamo dydžio veją. Tačiau nepamirškite, kad pjovimo pajėgumas paprastai remiasi tuo, kiek veja lygi ir atvira, todėl jei jūsų veja nelygi arba joje yra krūmų, geriau pasirinkti didesnio pajėgumo vejapjovę. Tai taip pat svarbu, jei nenorite, kad ji pjautų per naktį. 

Ar jūsų sode yra stačių šlaitų? 

Jei jūsų veja su stačiais šlaitais, turėtumėte pasirinkti gerai tokiam darbui pritaikytą vejapjovę, pasižyminčią gera trauka ir galia. Robotai vejapjovės dirba net lyjant, todėl pasirinkite įrenginį su ratais, turinčiais gerą sukibimą. Mūsų galingiausias modelis – „Automower™ 330X“, kuris įveikia netgi iki 45 proc. nuolydžio šlaitus. 

 

 

Ar jūsų sodas sudėtingos formos? 

Jei jūsų sode yra siaurų pravažiavimų ir skirtingų plotų, turite būti tikri, kad jūsų robotas vejapjovė pajėgus sutvarkyti sudėtingą sodą. Patarimas – rinktis robotą vejapjovę su gido kabeliu; jis užtikrina, kad įrenginys nupjaus net siauriausius pravažiavimus. 

Saugumo sistemos 

Patikrinkite, ar jūsų robote vejapjovėje įrengtas PIN kodo užraktas, signalizacija ir, pageidautina, GPS sekimo sistema. Jei pranešite prekybos atstovui apie pavogtą įrenginį, jis turėtų įtraukti jūsų vejapjovę į juodąjį sąrašą, todėl ateityje jos techninis aptarnavimas bus negalimas. 

Pirmiausia sauga! 

Naminiams gyvūnams ir vaikams negalima leisti būti įrenginio darbo plote, tačiau taip gali nutikti. Tokiu atveju turėtumėte rinktis vejapjovę su pjovimo disku ir su įtraukiamais peiliais. Vejapjovė, nors ja ir būtų pjaunama kasdien, gali tik truputį įpjauti, ir jei letena ar pėda paklius po vejapjove, rimtų sužalojimų nebus. 

Ar arti Husqvarna atstovai? 

Rinkdamiesi robotą vejapjovę, taip pat turėtumėte įvertinti, ar lengvai pasiekiamos remonto dirbtuvės. Geras prekybos atstovas ar remonto dirbtuvės padės jums atlikti taisymo, techninės priežiūros darbus, programinės įrangos atnaujinimus ir parengimą žiemai. Patikrinkite, ar netoliese yra mūsų prekybos atstovų. 

Į ką reikia atsižvelgti prieš perkant šį įrenginį: 

  1. Nuo provėžų ir ratų dydžio priklauso, kaip lengvai įrenginys įveiks stačius šlaitus 
  2. Ar lengva jį naudoti ir prižiūrėti? Nemalonu, jei reikia skambinti dėl techninės priežiūros vien todėl, kad sunku suprasti, kokia sistemos sandara 
  3. Jei sankaupų daug, o sodas – sudėtingos formos, įsigykite didesnį įrenginį 

„Automower™“ robotų - vejapjovių katalogą rasite čia

 

 

Sodo ir miško