Nuveikite daugiau naudodami „Husqvarna“ akumuliatorinius gaminius

Nuveikite daugiau naudodami „Husqvarna“ akumuliatorinius gaminius

Dienos, kai keldavote triukšmą savo darbu, baigėsi.  

Husqvarna“ akumuliatorinių gaminių seriją sudaro įrenginiai, kurių konstrukcijoje didelis dėmesys skirtas ergonomiškumui, o tai reiškia, kad jie yra patogūs ir paprasti naudoti bei padidins jūsų našumą. Naudojant unikalią „Husqvarna“ intuityvią klaviatūrą paprasta paleisti ir stabdyti įrenginius mygtuko paspaudimu, o mygtukas „SavE“ pailgina veikimo laiką. Įrenginiai yra galingi iri ypač universalūs. Akumuliatoriniai įrenginiai turi daug pranašumų, pvz., priežiūros nereikalaujantys varikliai, mažas triukšmo lygis, jokių išmetamųjų dujų ir mažas svoris. Štai keletas sričių, kuriose išryškėja akumuliatorinių gaminių pranašumas. 

Triukšmui jautrios sritys 

Jei pasirinkote vieną iš mūsų akumuliatorinių įrenginių, palyginti su benzininiu įrenginiu, triukšmas darbo metu bus iki 15 dB(A) mažesnis. Kad geriau suprastumėte, tai sumažinus 3 dB(A), triukšmo lygis sumažėja per pusę. Tai reiškia, kad galite dirbti visą parą net triukšmui jautriose vietose, pvz., gyvenamuosiuose rajonuose, prie ligoninių ir viešuosiuose parkuose. 

Naudojimas patalpose 

Akumuliatoriumi varomi įrenginiai reiškia, kad nėra išlaidų degalams. Tai puiku ne tik finansiniu atžvilgiu, bet ir reiškia, kad nėra išmetamųjų dujų. Taigi, atsiveria visiškai nauja naudojimo sritis – naudojimas patalpose. Akumuliatorinis grandininis pjūklas patogus naudoti daugeliui dailidžių arba lentpjūvės operatoriams, kai rąstai užstringa jų įrenginiuose. O valyti dideles patalpas, pvz., arenas, dar niekuomet nebuvo taip paprasta naudojant tyliai veikiantį „Husqvarna“ pūstuvą. 

Gali praversti gelbėtojams 

Akumuliatorinių įrenginių veikimas nepriklauso nuo deguonies. Todėl puikai tinka ugniagesiams, kurie akumuliatoriniu grandininiu pjūklu gali pašalinti duris ir kitas kliūtis, kad išgelbėtų žmones iš stipriai uždūmintų patalpų. 

"Husqvarna"  akumuliatorinių gaminių katalogą rasite čia

 

Sodo ir miško