Rider traktorius Husqvarna P 525DX su kabina

 • Rider traktorius Husqvarna P 525DX su kabina

  37999 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Husqvarna
  Variklio gamintojas
  Kubota
  Variklio tipas
  D1105
  Galia
  17.8 kW
  Cilindrai
  3
  Cilindro darbinis tūris
  1123 cm³
  Komplektacija
  Be pjovimo agregato
  Pjovimo plotis
  132 - 155 cm
  Pjovimo būdai
  Mulčiavimas / galinis išmetimas
  Transmisijos tipas
  Hidrostatinė, AWD
  Peilių įjungimas
  Elektrinė sankaba
  Pavarų valdymas
  Pedalais
  Degalų bako talpa
  23 l
  Surinktuvo talpa
  Be surinkimo
  Svoris
  921 kg
 • HUSQVARNA P 525DX (su kabina) - tai ypač galingas dyzelinis sodo traktoriukas su priekyje montuojamu agregatu pasižymi nepralenkiamu manevringumu ir našumu sudėtingose ir siaurose vietose bei dideliuose plotuose. Komercinės paskirties traktoriuko transmisija užtikrina bekompromisę sukibimo jėgą ir stabilumą nuokalnėse. Mažas įrenginio dydis ir didelis važiavimo greitis puikiai tinka darbui vietoje ir mobiliems paslaugų teikėjams, pavyzdžiui, savivaldybėms, rangovams, namus prižiūrinčioms agentūroms ir pan.

  Dėl traktoriuko priekyje sumontuoto pjovimo agregato operatoriui užtikrinama puikus darbo zonos matomumas. Tai lemia optimalų pjovimą ir galimybę pjauti po suolais, krūmais ir pan. Ilgaamžiai komponentai užtikrina patikimumą ir sumažina prastovų tikimybę. Tokie traktoriuko agregatai kaip pagalbinis kaušas, šepetys, sulenkiamas plūgas ir kabina padidina produktyvumą visais metų laikais. Galima montuoti 132 arba 155 cm „Combi“ pjovimo agregatą.

  Dėl antivibracinės važiuoklės sistemos prietaisas skleidžia gerokai mažiau triukšmo. Erdvi kabina su stiklinėmis durimis, priekiniu stogo langu ir specializuota sėdyne, suteikia vairuotojui ypatingą patogumą ištisus metus. Pilnai komplektuojama kartu su hidrauliniu komplektu, LED darbinėmis ir kelio lempomis, svorio skaitikliu, šildytuvu, signaliniu apšvietimu ir kt.Traktorius parduodamas be pjovimo agregato.

  Traktorius parduodamas be pjovimo agregato.