Sniego valytuvas Stiga ST 4262 P

 • Sniego valytuvas Stiga ST 4262 P

  1049 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Stiga
  Variklio gamintojas
  Stiga
  Variklio tipas
  WS210
  Galia
  4.4 kW
  Cilindro darbinis tūris
  212 cm³
  Užvedimas
  Rankinis ir elektrinis
  Darbinis plotas
  62 cm
  Sniego išmetimo atstumas
  1-9 metrai
  Pavarų skaičius
  6 į priekį / 2 atgal
  Transmisijos tipas
  Mechaninė
  Pūtimo tipas
  Dvipakopis
  Žibintai
  Nėra
  Šildomos rankenos
  Nėra
  Degalų bako talpa
  3.0 l
  Svoris
  90 kg
 • STIGA ST 4262 P - tai patikimas dviejų pakopų sniego valytuvas, skirtas sniego valymui vidutiniuose ir dideliuose plotuose. Veiksmingai valo iki 50 cm storio sniegą. Puikai tinka automobilių stovėjimo aikštelėms, šaligatviams ar įvažiavimams valyti.

  Sniego valytuvas veikia dviejų pakopų principu: pirmojoje pakopoje sniegas ir ledas sugriebiami per sraigtą ir susmulkinami, o antrojoje pakopoje sniegas pašalinamas per išmetimo vamzdį. Sniegas efektyviai pašalinamas kuomet sraigtas pagriebia ir išpurentą sniegą išmeta per išmetimo angą iki 8 metrų atstumu.

  Varomas Stiga WS 210 benzininiu varikliu su elektriniu starteriu - patogiam užvedimui net ir prie ypač žemos temperatūros. Turi 8 pavaras: 6 į priekį ir 2 atgal, kurios lengvai perjungiamos svertu, esančiu šalia rankenos.

  Dantytas 62 cm ilgio ir 30 cm skersmens, tvirto plieno sraigtas leidžia efektyviai išvalyti ir visiškai pašalinti sniegą nuo įvairių paviršių jų nepažeidžiant. Tam labai pasitarnauja papildomai sumontuotos slidės, kurios reguliuoja tarpą tarp sraigto korpuso ir valomo paviršiaus.

  Valdymo panelėje esančiomis svirtimis patogiai, vienos rankos principu, galima kontroliuoti judėjimo greitį bei reguliuoti sniego latako ir deflektoriaus kryptį. Išmetamo sniego srautas gali būti pasirinktinai reguliuojamas nukreipėją pasukant iki 190° kampu.

  Sumontuoti tvirti 14" dydžio ratai bei patikimos žieminės "Snow Hog" padangos, užtikrinančios sukibimą su bet kokiu paviršiumi.

   

  Ypatybės

  Patogus valdymas

  Valdymo panelėje esančiomis svirtimis patogu kontroliuoti judėjimo greitį bei reguliuoti sniego latako ir deflektoriaus kryptį.

  Reguliuojamas sniego išmetimo vamzdis

  Naudojant specialią rankeną, sniego išmetimo vamzdis gali būti pasuktas 190° kampu.
   
  Pavaros į priekį ir atgal

  Turi 8 pavaras: 6 į priekį ir 2 atgal, kurios lengvai perjungiamos svertu, esančiu šalia rankenos.