Sniego valytuvas Stiga ST 6272 P Trac

 • Sniego valytuvas Stiga ST 6272 P Trac

  2349 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Stiga
  Variklio gamintojas
  Stiga
  Variklio tipas
  WS 380
  Galia
  7.8 kW
  Cilindro darbinis tūris
  375 cm³
  Užvedimas
  Rankinis ir elektrinis
  Darbinis plotas
  72 cm
  Sniego išmetimo atstumas
  1-13 metrai
  Pavarų skaičius
  6 į priekį / 2 atgal
  Transmisijos tipas
  Mechaninė
  Pūtimo tipas
  Dvipakopis
  Žibintai
  Yra
  Šildomos rankenos
  Yra
  Degalų bako talpa
  5.5 l
  Svoris
  108 kg
 • STIGA ST 6272 P Trac - tai tvirtas ir patikimas dviejų pakopų sniego valytuvas veiksmingai valantis net ir šlapią ar suledėjusį sniegą, įveikiantis net ir sunkiausias užduotis. Tinkamas tokiems plotams valyti kaip: automobilių stovėjimo aikštelės, parkų šaligatviai ar platūs įvažiavimai.

  Varomas Stiga WS 380 varikliu su elektros starteriu - patogiam užvedimui net ir prie minusinės temperatūros. Tereikės tik įjungti į maitinimo lizdą ir paspausti mygtuką.

  Valytuvas veikia dviejų pakopų principu: pirmojoje pakopoje sniegas ir ledas sugriebiami per sraigtą ir susmulkinami, o antrojoje pakopoje sniegas pašalinamas per išmetimo vamzdį. Turi 8 pavaras: 6 į priekį ir 2 atgal, kurios lengvai perjungiamos svertu, esančiu šalia rankenos. Sniegas efektyviai pašalinamas kuomet sraigtas pagriebia ir išpurentą sniegą išmeta per išmetimo angą iki 13 metrų atstumu.

  Dantytas 72 cm ilgio ir 37.5 cm skersmens, tvirto plieno sraigtas leidžia efektyviai išvalyti ir visiškai pašalinti sniegą nuo įvairių paviršių jų nepažeidžiant. Tam labai pasitarnauja papildomai sumontuotos slydimo trinkelės, kurios reguliuoja tarpą tarp sraigto korpuso ir valomo paviršiaus.

  Valdymo panelėje esančiomis svirtimis patogiai, vienos rankos principu, galima kontroliuoti judėjimo greitį bei reguliuoti išmetimo latako ir deflektoriaus kryptį. Dėka greičio reguliatoriaus užtikrinamas sklandus judėjimas be sustojimo. Išmetamo sniego srautas gali būti pasirinktinai reguliuojamas elektriniu būdu nukreipėją pasukant iki 190° kampu bei pakreipiant sniego išmetimo kryptį.

  Papildomo komforto darbui suteikia šildomos rankenos bei LED žibintai, leidžiantys dirbti ir tamsiu paros metu. Sumontuoti specialūs "Artic-Trac" vikšrai, užtikrinantys sukibimą su bet kokiu paviršiumi bei palengvinantys manevravimą net ir nuožulniose, kalvotose vietose.

   

  Ypatybės

  Elektrinis starteris

  220 V elektrinis starteris leidžia lengvai užvesti mašiną net esant labai žemai temperatūrai.

  Tvirto plieno sraigtas

  Sniegas efektyviai pašalinamas kuomet sraigtas pagriebia ir išpurentą sniegą išmeta per išmetimo angą iki 12 metrų atstumu.

  Patogus valdymas

  Valdymo panelėje esančiomis svirtimis patogu kontroliuoti judėjimo greitį bei reguliuoti sniego latako ir deflektoriaus kryptį.

  Šildomos rankenos

  Šildomos rankenos suteiks komforto net atšiaurią žiemą.

  Šviesos diodų žibintai

  LED priekiniai žibintai leidžia geriau matyti valomą vietą, net dirbant tamsiuoju paros metu.