Sodo traktoriukas Stiga Estate 598 W

 • Sodo traktoriukas Stiga Estate 598 W

  3749 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Stiga
  Variklio gamintojas
  Stiga
  Variklio tipas
  ST550 Twin
  Galia
  10.4 kW
  Cilindrai
  2
  Cilindro darbinis tūris
  586 cm³
  Pjovimo peiliai
  2 vnt.
  Komplektacija
  Su pjovimo agregatu
  Pjovimo plotis
  98 cm
  Pjovimo būdai
  Surinkimas / mulčiavimas / galinis išmetimas
  Transmisijos tipas
  Hidrostatinė
  Peilių įjungimas
  Elektrinis
  Pavarų valdymas
  Pedalais
  Degalų bako talpa
  6 l
  Surinktuvo talpa
  240 l
  Deko išplovimo sistema
  Yra
  Svoris
  165 kg
 • Varomas galingu, 2-jų cilindrų ST550 Twin varikliu Estate 598 W modelis yra puikiai tinkantis pjauti žolę plotuose iki 4500 m². Pateikiamas su dviejų peilių, 98 cm pločio pjovimo deka, užtikrinančia puikius pjovimo rezutatus. Pjovimo peiliai paleidžiami tiesiog nuspaudus ryškų geltoną, elektromagnetinį jungiklį prietaisų skydelyje.

  STIGA Estate 598 W yra valdomas pedalu, hidrostatine transmisija. Užtikrina komfortą dirbant, kadangi nereikia perjunginėti pavarų, o tai palengvina valdymą bei manevringumą.

  Pjovimo aukštis reguliuojamas 7 pozicijomis nuo 25 iki 80 mm. Pjovimo agregatas taip pat turi du atraminius ratukus, kurie leidžia prisitaikyti prie nelygaus pjaunamo paviršiaus. Yra specialus mygtukas, kurį nuspaudus žolė pjaunama ir važiuojant atbulomis.

  Patogus, ergonomiškas ir neslystantis vairas, klasikinė Stiga sėdynė, turinti apsauginį jungiklį, kai vairuotojas pasikelia nuo sėdynės, variklis ir pjovimo peiliai automatiškai išjungiami. Standartiniai žibintai naudingi dirbant sutemus, o priekinis bamperis apsaugo nuo galimų smūgių. Taip pat šalia vairuotojo sėdynės yra įmontuota daiktadėžė bei puodelio laikiklis.

  Norint traktoriuką naudoti ir šaltuoju sezonu galima primontuoti sniego peilį, šluotą, smėlio/trąšų barstyklę, priekabėlę (žr. priedai). Gale montuojamiems priedams reikalinga tempimo jungtis.

  Baterijos įkroviklis, mulčiavimo priedas ir tempimo jungtis (priekabos ar kitų gale montuojamų priedų prijungimui) parduodami atskirai.

  Rekomenduojame taip pat įsigyti ir alyvos 4T varikliams.     

  STIGA variklis

  Sodo traktoriuke STIGA Estate 598 W sumontuotas dviejų cilindrų STIGA ST550 Twin variklis.

  Elektromagnetinis peilių paleidimas

  Peilius įjungsite ir išjungsite tiesiog nuspaudę jungiklį prietaisų skydelyje.

  Deko išplovimo sistema

  Dekoje įmontuota vandens žarnos jungtis, leidžianti greitai ir lengvai išplauti pjovimo agregato apačią po kiekvieno pjovimo.