Vejos robotas Husqvarna automower 320 NERA

 • Vejos robotas Husqvarna automower 320 NERA

  2949 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Husqvarna
  Instaliacija
  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių ir jų instaliacijos klausimais galite kreiptis tel. +370 65819112 arba el. paštu info@sodoirmisko.lt
  Tipas
  Laidinis arba belaidis
  Darbinio ploto pajėgumas
  2200 m²
  Valdymas
  Klaviatūra + Nuotolinis su programėle
  Maksimalus pjaunamų zonų skaičius
  5
  Gido kabelis
  2
  Grįžimo į stotelę rėžimai
  Sekant gido kabelį kiekvieną kartą keičiant trajektoriją
  Akumuliatoriaus talpa
  5.0 Ah
  Tipinis įkrovimo laikas
  75 min
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  135 min
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Pjovimo sistema
  3 besisukantys aštrūs kaip skustuvai peiliai
  Pakraščio pjovimas (Edge cut)
  Nėra
  PIN kodas
  Yra
  Signalizacija
  Yra
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Nėra
  Ultragarso davikliai
  Nėra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  50 %
  Svoris
  12.8 kg
 • HUSQVARNA Automower 320 NERA - tai didelio našumo vejos pjovimo robotas, skirtas vejoms iki 2200 m². Šis vejos robotas siūlo aukščiausios kokybės pjovimo patirtį, tvirtą dizainą ir patikimą veikimą.

  Jo patentuota nefiksuota priekinė ašis padidina manevringumą ir pagerina pjovimą nelygių reljefų vejose ir šlaituose iki 50%. Tikslus pjovimas galimas be laidų su Husqvarna EPOS™ Plug-in Kit, kurį galima įsigyti kaip papildomą priedą.

  Pasiekite tikslų pjovimą su virtualiomis ribomis naudodami Husqvarna Automower Connect programėlę.

  Optimizuotas veikimas naudojant automatinius programinės įrangos atnaujinimus su FOTA (Firmware Over The Air).

  Ypatybės

  Galima belaidė instaliacija

  Vejos robotas HUSQVARNA Automower 320 NERA yra suderinamas su išmaniuoju Husqvarna EPOS™ Plug-in rinkiniu, kas suteikia visišką laisvę pasirinkti tinkamiausią vejos priežiūrą, sukuriant virtualias ribas naudojant palydovinę technologiją, o ne fizinius laidus.

  Automower Connect

  Husqvarna Automower Connect programėlės dėka galite sekti dabartinę roboto būklę ir pasiųsti savo įrenginiui komandas: „Start“ (Paleisti), „Stop“ (Sustabdyti) ir „Park“ (Pastatyti) iš bet kurios pasaulio vietos. Tokiu būdu galėsite lengvai peržiūrėti ir pakeisti roboto nustatymus nebūdami šalia jo.

  Navigacija su GPS

  Vejapjovėje sumontuota GPS sistema sukuria sodo žemėlapį, apimantį ribinius ir nukreipiamuosius laidus. Tada Husqvarna Automower užregistruoja, kurias sodo dalis jau nupjovė, ir atitinkamai pakoreguoja pjovimo planą. Tai užtikrina optimalų pjaunamos vejos ploto parinkimą ir puikius pjovimo rezultatus.

  Valdymas balsu

  Visi robotai vejapjovės su Husqvarna Automower Connect mobiliąja programėle yra suderinami su Amazon Alexa ir Google Home. Tai reiškia, kad robotas vejapjovė vykdys balsu jam pateiktas komandas ir jūs galėsite paleisti, sustabdyti ar gauti informaciją apie esamus roboto vejapjoves nustatymus.

  Išmanusis valdymas per IFTTT

  Dar patogiau integruokite Husqvarna Automower į savo išmaniuosius namus, valdydami jį per IFTTT programėles. Naudokitės išmaniuoju ryšiu per programėlę Automower Connect arba tiesiog susikurkite scenarijų naudodami IFTTT. Gal norite, kad jūsų vejapjovė grįžtų į stovėjimo vietą, kai vaikai grįžta namo iš mokyklos arba kai orų prognozė rodo stiprų lietų? O gal apskritai norite, kad ji veiktų pagal orus? IFTTT (angl. If This, Then That – jei taip, tada taip) naudoti labai paprasta.

  Husqvarna Automower Access

  Didelės raiškos ekranas, patogus valdymas. Intuityvus ir įmantrus būdas valdyti robotą vejapjovę.

  Husqvarna Automower priedų jungtis

  Automower NERA asortimente esanti priedų jungtis leidžia prie vejapjovės pritvirtinti įvairius priedus, siūlančius papildomas funkcijas ir technologijas. Tokias kaip Husqvarna EPOS™ Plug-in Kit, kuris siūlo diegimą be laidų, kad būtų galima pritaikyti vejos priežiūrą.

  FOTA - programinė įranga belaidžiu būdu

  Galimybė atnaujinti programinę įrangą automatiškai, belaidžiu būdu, naudojant Automower Connect.

  GeoFence zonos

  Programėlėje Automower Connect nustatę vejapjovei GeoFence zoną, gausite pranešimus į telefoną, jei vejapjovė bus perkelta už šios zonos ribų. Sumažinkite vagystės riziką ir visada žinokite, kur yra jūsų vejapjovė.

  Apsauga nuo šalčio

  Robotas vejapjovė automatiškai nutraukia pjovimo grafiką esant šalčiui, taip padėdamas apsaugoti veją.

  Oro sąlygų laikmatis

  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio - kai žolė auga greičiau, Husqvarna Automower pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, vejapjovė pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir vejapjovės dėvėjimąsi.

  Automatinis koridorių suradimas

  Husqvarna Automower automatiškai pajunta siaurus koridorius ir suranda kelią net per siauriausius iš jų. Savo maršrutą per koridorių ji pakeičia taip, kad neliktų nemalonių pėdsakų.

  Sisteminis judėjimas pravažiavimais

  Kad visur puikiai nupjautų, robotą vejapjovę galima nustatyti automatiškai perjungti judėjimo kelią iš atsitiktinio į sisteminį režimą siauruose pravažiavimuose.

  TargetHeight - geresnei vejai

  Siekiant geresnės vejos kokybės, TargetHeight automatiškai sumažina pjovimo aukštį nuo MAX iki nustatyto aukščio per 10 dienų laikotarpį.

  Taškinis pjovimas

  Specialus režimas ribotam aukštesnės žolės plotui greitai nupjauti. Tai ypač praverčia, pavyzdžiui, tada, kai patraukus sodo baldus reikia nupjauti žolę toje vietoje, kur jie stovėjo. Vejapjovę pastatykite pageidautinoje vietoje ir pasirinkite taškinį („Spot“) pjovimo režimą. Vejapjovė pradės judėti spirale su tankiomis vijomis ir, kai užbaigs, perjungs automatinį režimą.

  Skirtingi profiliai

  Paprasta naudoti vieną robotą vejapjovę daugelyje vietų. Suteikite skirtingus pavadinimmus kiekvienam profiliui ir priskirkite skirtingus nustatymus.

  Elektrinis aukščio reguliavimas

  Pjovimo aukštį greitai pareguliuoja elektra valdomas aukščio reguliatorius, lengvai pasiekiamas iš pagrindinio meniu.

  Lengva valyti

  Roboto vejapjovės išorę ir apačią galite nuplauti sodo žarna. Naudojant pridėtą priežiūros įrankį galima nesunkiai nuimti gaubtą, kad būtų galima patogiai visur pasiekti ir valyti.