Vejos robotas Husqvarna automower 405X

 • Vejos robotas Husqvarna automower 405X

  2199 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Husqvarna
  Instaliacija
  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių ir jų instaliacijos klausimais galite kreiptis tel. +370 65819112 arba el. paštu info@sodoirmisko.lt
  Tipas
  Laidinis
  Darbinio ploto pajėgumas
  600 m²
  Valdymas
  Klaviatūra + Nuotolinis su programėle
  Maksimalus pjaunamų zonų skaičius
  Navigacija su GPS (HUSQVARNA)
  Gido kabelis
  1
  Grįžimo į stotelę rėžimai
  Sekant gido kabelį kiekvieną kartą keičiant trajektoriją
  Akumuliatoriaus talpa
  2.0 Ah
  Tipinis įkrovimo laikas
  60 min
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  50 min
  Pjovimo plotis
  22 cm
  Pjovimo sistema
  3 besisukantys aštrūs kaip skustuvai peiliai
  PIN kodas
  Yra
  Signalizacija
  Yra
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  40 %
  Svoris
  9.7 kg
 • Husqvarna Automower 405X - tai patikimas ir našus X-line serijos vejos robotas, sukurtas lyderiaujančio robotų vejepjovių gamintojo. Pritaikytas pjauti sudėtingas vejas iki 600 m². Lengvai įveikia siaurus pravažiavimus ir šlaitus, kurių posvyris siekia iki 40 %. Paprastas valdymas dėl elektrinio pjovimo aukščio reguliavimo.

  Navigacija GPS pagalba ir daugybė funkcijų, įskaitant Automower® Connect, tai yra protingas būdas išlaikyti veją žalią, sveiką ir puikiai nupjautą. Automower® Connect programa leidžia jums kontroliuoti: stebėkite, bendraukite ir nuolat atnaujinkite telefono ekrane, kad ir kur būtumėte.

  X-line serijos dizainas pasižymi patobulintu priekiniu buferiu, priekiniais LED žibintais ir specialios spalvos ratų gaubtais.

  Vejos robotas lengvai valomas ir nuplaunamas žarna.

  Ypatybės

  Automower Connect

  Automower Connect dėka galite sekti dabartinę žolės pjovimo roboto būklę ar siųsti paleidimo, sustabdymo ir pasistatymo komandas iš bet kurio pasaulio kampelio. Vagystės atveju gausite signalą ir galėsite sekti savo Husqvarna Automower 405X buvimo vietą.

  Navigacija su GPS

  Vejapjovė Husqvarna Automower 405X turi sumontuotą GPS sistemą. GPS sistema sukuria kontūro laidu pažymėtą sodo žemėlapį, užregistruoja vietas, kurias jau nupjovė ir tada atitinkamai pakoreguoja tolesnį vejos pjovimo planą. Tokia pjovimo sistema užtikrina optimalų vejos robotuko darbą.

  Oro sąlygų laikmatis

  Oro sąlygų laikmatis sumažina robotų žoliapjovių dėvėjimąsį, nes robotuko darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio. Kuomet žolė auga greičiau, Husqvarna Automower 405X pjauna ilgiau. o sezonui artėjant prie pabaigos ar esant sausam orui, robotas dirba trumpiau.

  Taškinis pjovimas

  Robotas vejapjovė Husqvarna AM 405X turi specialią taškinio pjovimo funkciją. Specialus taškinis režimas skirtas aukštesnės žolės pjovimui ribotame plote. Pavyzdžiui, kai patraukus sodo baldus prireikia nupjauti žolę toje vietoje, kur jie stovėjo.

  Sisteminis judėjimas pravažiavimais

  Kad visur puikiai nupjautų, robotą vejapjovę galima nustatyti automatiškai perjungti judėjimo kelią iš atsitiktinio į sisteminį režimą siauruose pravažiavimuose.

  Visiškai automatinis įkrovimas

  Kai robotui vejapjovei Husqvarna Automower 405X reikia daugiau energijos, jis pats suranda kelią į pakrovimo stotį.

  Nepavargstantis vejos prižiūrėtojas

  Robotas vejapjovė Automower 405X gali dirbti visą parą ir bet kokiomis oro sąlygomis, jam nereikia jokios priežiūros. Žolės pjovimo robotas puikiai atlaiko Šiaurės Europos šalių klimato sąlygas.

  Įveikia šlaitus iki 40 %

  Husqvarna Automower 405X turi didelius ratukus su grubiu protektoriumi, kurie gerai sukimba net važiuojant nelygiu ar slidžiu paviršiumi.

  Pjovimo sistema

  Vejos robotas Husqvarna Automower 405X pjauna dažnai, bet po truputį. Tad veja pasidaro graži ir sveika. Vejos robotas turi anglinio plieno žolės pjovimo peilius, sumontuotus ant tvirtos pjovimo disko sistemos. Tokia Husqvarna Automower pjovimo sistema užtikrina našų darbą bei nedideles energijos sąnaudas.

  Priekiniai žibintai

  Efektyvūs LED žibintai leidžia stebėti kaip robotas dirba tamsiu paros metu, atsiradus gedimui, žibintai pradeda mirksėti.

  Priekinis buferis

  X-Line serijos guminis priekinis buferis apsaugo Husqvarna Automower 405X nuo susibraižymų susidūrus su kliūtimis.

  FOTA (Firmware Over The Air)

  Galimybė automatiškai atnaujinti programinę įrangą per Automower® Connect.
  Lengva valyti

  Roboto vejapjovės išorę ir apačią galite nuplauti sodo žarna. Naudojant pridėtą priežiūros įrankį galima nesunkiai nuimti gaubtą, kad būtų galima patogiai visur pasiekti ir valyti.

  Valdymas balsu

  Visi robotai vejapjovės su Husqvarna Automower Connect mobiliąja programėle yra suderinami su Amazon Alexa ir Google Home. Tai reiškia, kad robotas vejapjovė vykdys balsu jam pateiktas komandas ir jūs galėsite paleisti, sustabdyti ar gauti informaciją apie esamus roboto vejapjoves nustatymus.