Vejos robotas Husqvarna Automower 450X

 • Vejos robotas Husqvarna Automower 450X

  4199 
  4899  Sutaupykite 700 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Husqvarna
  Instaliacija
  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių ir jų instaliacijos klausimais galite kreiptis tel. +370 65819112 arba el. paštu info@sodoirmisko.lt
  Tipas
  Laidinis
  Darbinio ploto pajėgumas
  5000 m²
  Valdymas
  Klaviatūra + Nuotolinis su programėle
  Maksimalus pjaunamų zonų skaičius
  Navigacija su GPS (HUSQVARNA)
  Gido kabelis
  3
  Grįžimo į stotelę rėžimai
  Sekant gido kabelį kiekvieną kartą keičiant trajektoriją
  Akumuliatoriaus talpa
  10.0 Ah
  Tipinis įkrovimo laikas
  75 min
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  260 min
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Pjovimo sistema
  3 besisukantys aštrūs kaip skustuvai peiliai
  Pakraščio pjovimas (Edge cut)
  Nėra
  PIN kodas
  Yra
  Signalizacija
  Yra
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  Ultragarso davikliai
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45 %
  Svoris
  13.9 kg
 • Husqvarna Automower 450X geriausias X-line serijos Husqvarna vejos robotas. Visiškai automatinis vejos robotas Husqvarna Automower 450 X skirtas didelėms ir sudėtingoms vejoms, kurių plotas yra iki 5000 m2. Vejos robotukas Husqvarna AM 450X puikia įveikia siaurus pravažiavimus, šlaitus iki 45 %, nelygius reljefus, saugiai aplenkia kliūtis.

  Įdiegta GPS sistema ir Automower Connect funkcijos užtikrina, kad Jūsų veja bus nupjauta gražiai ir tolygiai. Pjovimo aukštį galima greitai pareguliuoti elektra valdomu aukščio reguliatoriumi. Robotas dirba labai tyliai ir ramiai, todėl gali prižiūrėti Jūsų veją ir tamsiuoju paros metu. Pagal savo poreikius vejos robotą pritaikyti labai lengva naudojant valdymo ekranėlį.

  Vejos robotas Husqvarna Automower 450X visada dirba saugiai, pakėlus ar apvertus vejos robotą, žolės pjovimo peiliai iš karto sustoja, kad ko nors nesužeistų. Žolės pjovimo roboto eksploatacinės išlaidos, tik nedidelė dalis įprastų vejapjovių energijos sąnaudų. Husqvarna Automower 450X sukurtas taip, kad puikiai atlaikytų Šiaurės Europos šalių klimato sąlygas. 

  Ypatybės

  Puikiai nupjauta veja

  Husqvarna Automower 450X judėdamas atsitiktine tvarka, veją nupjauna puikiai ir tolygiai. Aštrūs roboto peiliukai pjauna visomis kryptimis ir padeda žolei augti stipriai ir tankiai.

  Navigacija su GPS

  Vejos robote Husqvarna AM 450X sumontuota GPS sistema sukuria dirbamo ploto žemėlapį, užregistruoja vietas, kurias jau nupjovė. Tuomet Husqvarna Automower 450 X atitinkamai pakoreguoja pjovimo planą. Tokia sistema užtikrina optimalų ir našų roboto žoliapjovės darbą.

  Nuotolinis objektų aptikimas

  Integruoti ultragarso Husqvarna AM 450 X jutikliai padeda robotui greičiau aptikti kliūtis ir taip išvengti susidūrimų.

  Automower Connect

  Roboto vejapjovės Automower Connect funkcijos dėka galite stebėti savo vejos roboto buvimo vietą ir jam siųsti komandas. Husqvarna Automower 450X galėsite valdyti iš bet kurios pasaulio vietos. Vagystės atveju gausite pranešimą ir galėsite sekti roboto buvimo vietą.

  Automatinis koridorių suradimas

  Husqvarna AM 450X pats pajunta siaurus koridorius ir suranda kelius net per siauriausius iš jų.

  Priekinis buferis

  Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 450X naujosios X-Line serijos, todėl komplektuojamas su priekiniu guminiu buferiu. Guminis buferis apsaugo robotą ir sumažina subraižymų tikimybę.

  Jokių teršalų

  Robotas Husqvarna Automower 450 X varomas elektra, todėl į aplinka neišmeta jokių pavojingų teršalų.

  Įveikia šlaitus ir nelygius paviršius

  Robotas vejapjovė dideliais ratukais su kryptiniu protektoriumi puikiai įveikia nelygius reljefus ir 45 % statumo įkalnes.

  Oro sąlygų laikmatis

  Roboto žoliapjovės Husqvarna AM 450 X darbo laikas pritaikomas prie žolės augimo greičio. Husqvarna vejos robotas pjauna ilgiau, kai žolė auga greičiau. Sezonui artėjant prie pabaigos robotas vejapjovė pjauna trumpiau. Tai sumažina išmaniojo robotuko dėvėjimąsį.

  Trys gido kabeliai

  Trys gido kabeliai padeda Husqvarna Automower 450X daug greičiau surasti įkrovimo stotelę didelėse ir sudėtingų išplanavimų vejose.

  Automatinis įkrovimas

  Vejos robotas pats įsikrauna, kai prireikia daugiau energijos.

  Taškinis pjovimas

  Aukštesnės žolės ribotam plotui nupjauti ypač praverčia taškinio pjovimo režimas. Pastatykite robotą Husqvarna Automower 450 X reikiamoje vietoje ir pasirinkite taškinio pjovimo funkciją (angl. Spot). Robotas pradės judėti spirale su tankiomis vijomis. Užbaigęs darbą Automower 450X automatiškai persijungs į automatinį režimą.

  Signalizacija ir PIN kodas

  Apsaugai nuo vagystės vejos robotas turi įdiegtą unikalų PIN kodą ir signalizaciją.