Vejos robotas Husqvarna automower 550

 • Vejos robotas Husqvarna automower 550

  4799 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Husqvarna
  Instaliacija
  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių ir jų instaliacijos klausimais galite kreiptis tel. +370 65819112 arba el. paštu info@sodoirmisko.lt
  Tipas
  Laidinis
  Darbinio ploto pajėgumas
  5000 m²
  Valdymas
  Nuotolinis su programėle
  Maksimalus pjaunamų zonų skaičius
  Navigacija su GPS (HUSQVARNA)
  Gido kabelis
  3
  Grįžimo į stotelę rėžimai
  Sekant gido kabelį kiekvieną kartą keičiant trajektoriją
  Akumuliatoriaus talpa
  10.0 Ah
  Tipinis įkrovimo laikas
  60 min
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  270 min
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Pjovimo sistema
  5 besisukantys aštrūs kaip skustuvai peiliai
  PIN kodas
  Yra
  Signalizacija
  Yra
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45 %
  Svoris
  12.9 kg
 • Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 550 sukurtas profesionaliai parko priežiūrai. Vejos robotas Husqvarna AM 550 gali prižiūrėti visų tipų vejas iki 5000 m². Dideli ratukai su kryptiniu protektoriumi užtikrina puikų roboto sukibimą net su slidžiais ar nelygiais paviršiais. Husqvarna Automower 550 įveikia net 45 % statumo šlaitus.

  Robotui yra įdiegtas nuotolinis valdymas per kompiuterį ar planšetę. Robotas vejapjovė Automower 550 turi naujos kartos ultragarso daviklį. Ultragarso jutiklis padeda skirtas nuotolinių objektų aptikimui. Iš toliau aptiktos kliūtis leidžia robotui važiuoti greičiau ir aprėpti didesnį plotą. Roboto pjovimo aukštis valdomas elektriniu aukščio reguliatoriumi.

  Žolės pjovimo robotas Husqvarna AM 550 gali veikti visą parą, 7 dienas per savaitę bet kokiomis oro sąlygomis. Šis modelis puikiai atlaiko Šiaurės Europos šalių klimato sąlygas.

  Ypatybės

  Patikimumas ir puiki veja

  Vejos pjovimas su Husqvarna Automower 550 visiškai patikimas, nes Husqvarna daugiau nei 20 tobulino vejos robotus, kad pasiektų aukščiausius patikimumo, kokybės ir darbo rezultatų lygį. Žolės robotas vejoje judėdamas visomis kryptimis nupjauna žolę tolygiai ir gražiai. Veja pasidaro tanki, sveika ir be samanų.

  Nuotolinis kliūčių aptikimas

  Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 550 su integruotu ultragarso jutikliu daug greičiau aptinka vejoje esančias kliūtis. Taip išvengiama nereikalingų susidūrimų.

  Guminis buferis

  Husqvarna AM 550 pagamintas su guminiu priekiniu buferiu. Guminis buferis geriau apsaugo robotą nuo subraižymų susidūrus su kliūtimi.

  Husqvarna Fleet Services

  Husqvarna Fleet Services - nauja unikali sistema skirta stebėti įrenginio darbo produktyvumą.

  Automower Connect

  Husqvarna roboto Automower Connect funkcijos dėka galite iš bet kurios pasaulio vietos sekti savo vejos robotą ar jam siųsti valdymo komandas.

  Navigacija su GPS

  Roboto GPS sistema sukuria darbinio ploto žemėlapį ir užregistruoja tas vietas, kur žolė jau nupjauta. Tuomet atitinkamai pakoreguoja pjovimo planą. Tokia pjovimo sistema užtikrina puikų ir našų žolės roboto Husqvarna AM 550 darbą.

  Automatinis koridorių suradimas

  Husqvarna Automower 550 automatiškai pajunta siaurus pravažiavimus ir savo maršrutą susiplanuoją taip, kad net siauriausi iš jų būtų nupjauti puikiai.

  Unikali pjovimo sistema

  Žolės robotas Husqvarna AM 550 pjauna po truputį, bet dažnai. Taip veja pasidaro tolygi, tanki ir graži.

  Taškinis pjovimas

  Husqvarna vejos robotai turi specialią taškinio režimo funkciją. Taškinis pjovimas praverčia tada, kai reikia nupjauti ilgesnę žolę tam tikrame plote. Pavyzdžiui, patraukus sodo baldus reikia nupjauti užaugusią žolę, ten kur jie stovėjo.

  Mažos energijos sąnaudos

  Vejapjovės Husqvarna AM550 energijos sąnaudos labai nedidelės. Vejos roboto eksploatacijos išlaidos - tik nedidelė dalis įprastų vejapjovių eksploatacinių išlaidų.

  GPS apsauga nuo vagystės

  Žolės robotas turi įdiegtą GPS sistemą, todėl vagystės atveju galite stebėti roboto buvimo vietą.

  Mygtukas „Park“

  Robotas žoliapjovė Husqvarna Automower 550 įkrovimo stotelėje turi „Park“ mygtuką (liet. pasistatyti). Paspaudus „Park“ mygtuką, vejos robotas iš karto sugrįžta į įkrovimo stotį.

  Oro sąlygų laikmatis

  Roboto dėvėjimąsį sumažina integruotas oro sąlygų laikmatis. Ši funkcija nustato roboto Husqvarna AM 550 darbo laiką pagal vejos augimo greitį. Sezono pradžioje ir kai žolė auga greičiau, tada robotas dirba ilgiau. Kuomet sezonas artėja prie pabaigos arba oras yra labai sausas, tada Husqvarna AM550 dirba trumpiau.

  Jokių išmetamųjų teršalų

  Elektra varomas žolės robotukas į aplinka neišmeta jokių pavojingų teršalų.

  Automatinis įkrovimas

  Husqvarna AM 550 yra visiškai automatinis vejos robotas. Pritrūkęs energijos, robotas pats suranda ir sugrįžta į įkrovimo stotį.

  Trigubas gido kabelis

  Patentuota trijų gido kabelių sistema vejos robotui padeda daug greičiau surasti įkrovimo stotį dideliuose ar sudėtingų formų soduose.

  Pakėlimo ir pasvirimo davikliai

  Apvertus ar pakėlus vejos robotą Automower 550, žolės peiliai automatiškai išsijungia, kad nieko nesužeistų.

  Signalizacija ir PIN kodas

  Išnešus Husqvarna Automower 550 iš darbinio ploto, įsijungia signalizacija, kurią išsijungti galima tik suvedus unikalų roboto PIN kodą.

  Žemas triukšmo lygis

  Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 550 dėl unikalios pjovimo sistemos veikia labai tyliai ir ramiai.