Vejos robotas Stiga A 10000

 • Vejos robotas Stiga A 10000

  6999 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Stiga
  Instaliacija
  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių ir jų instaliacijos klausimais galite kreiptis tel. +370 65819112 arba el. paštu info@sodoirmisko.lt
  Tipas
  Belaidis
  Darbinio ploto pajėgumas
  10000 m²
  Valdymas
  Klaviatūra + Nuotolinis su programėle
  Maksimalus pjaunamų zonų skaičius
  10
  Gido kabelis
  Nėra
  Grįžimo į stotelę rėžimai
  Stiga AGS
  Akumuliatoriaus talpa
  2 x 6.0 Ah
  Tipinis įkrovimo laikas
  180 min
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  330 min
  Pjovimo plotis
  26 cm
  Pjovimo sistema
  6 besisukantys aštrūs kaip skustuvai peiliai
  Pakraščio pjovimas (Edge cut)
  Nėra
  PIN kodas
  Yra
  Signalizacija
  Yra
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  Ultragarso davikliai
  Nėra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  50 %
  Svoris
  12.9 kg
 • STIGA A 10000 - tai naujos kartos, AGS technologijos belaidis vejos robotas, sukurtas ir ištestuotas Stiga dizainerių ir inžinierių. Šis STIGA A robotas prižiūri veją taip pat kaip ir pjaunant vejapjove, tik nereikalauja žmogiškų jėgų einant paskui.

  STIGA A turi dvi elektronines smegenis (maitinimo plokštė ir logikos plokštė) kurios orientuojasi ir nusprendžia, kada ir kur pjauti. Robotas taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus.

  Robotas turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir apsaugą nuo vagystės - siunčiamas pranešimas naudotojui kai robotas atsiduria už pjovimo zonos ribų bei nustatoma roboto pozicijos vieta.

  Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna - dėka „IPX5“ elektrinių komponentų apsaugos, STIGA A robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui.

  Prieš įsigyjant bevielį vejos pjovimo robotą pasitikrinkite ar Jūsų pjaunamame plote 4G ryšys veikia nepertraukiamai, yra stabilus duomenų atsisiuntimo ir išsiuntimo greitis, kas yra būtina sąlyga roboto veikimui. 

  Ypatybės

  Nereikalinga perimetro viela

  Pažymėkite visą savo sklypą tiesiog vairuodami robotą savo mobiliojo telefono pagalba. Dirba planuotos trajektorijos pjovimo principu (Stiga AGS). Robotas aktyviai skanuoja sodą, kad nuspręstų, kur ir kada pjauti, naudodamas patentuotą AGS (ActiveGuidance System) algoritmą kartu su RTK-GPS technologija. Tai algoritmas, kuris dar labiau pagerina GPS RTK signalo patikimumą.

  Optimizuotas akumuliatoriaus naudojimas

  STIGA A robotai dar labiau optimizuoja akumuliatoriaus naudojimą, dirbdami organizuoto pjovimo metodu, o tai reiškia, kad jie nebepjauna atsitiktinai. Robotas turi kelias skirtingų pjovimo krypčių programas, kad išvengtų pernelyg dažno pjovimo. Skirtas pjauti vejai iki 10000 m² iki 5.5 val. su pilnai įkrautais dviem 6 Ah talpos akumuliatoriais. Ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą, pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos.

  Iki 10 pjovimo zonų

  STIGA A bevielius robotus galima užprogramuoti dirbti keliose pjovimo zonose: vartotojas gali nustatyti iki 10 zonų. STIGA A robotas geba prižiūrėti visą vejos plotą dirbdamas vos 2 kartus per dieną. Taip paliekama daugiau laiko mėgautis sodu, bei leisti vejai “sugyti” po pjovimo.

  STIGA.GO programėlė

  Naudodami STIGA.GO programėlę galite lengvai kombinuoti pageidaujamus pjovimo metodus – pasirinkdami skirtingas kryptis. Taip pat naudodami STIGA.GO programėlę galite atnaujinti pjovimo plotą ir perimetrą jei jūsų sodo išdėstymas pasikeistų. Naudojant STIGA.GO APP programėlę galima nustatyti tam tikrą pjovimo laiką ir išskirtines zonas, kurių nenorima pjauti ir robotas ten nevažiuos. Arba integruokite balso asistentą Alexa, žodinėms komandoms vykdyti. Robotą taip pat galima valdyti, naudojant intuityvią klaviatūrą ir „Bluetooth“ ryšį iš savo išmaniojo telefono, naudojant STIGA.GO APP programėlę.

  Tvirtas korpusas

  Tvirtas plastikinis korpusas pagamintas iš polipropileno ir 30% talko medžiagos, sugeriančios triukšmą bei vibraciją.

  Manevringumas

  Kompaktiškas ir lengvas STIGA A pjauti gali įvairių formų soduose - lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus. Be to, kadangi jis yra puikiai subalansuotas, lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti šlaitais iki 50% (27°) statumo.

  Aštrūs peiliukai

  Sumontuoti 6 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 26 cm. pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą – taip sukurdami natūralią trąšą augančiai vejai. Pjovimo aukščio padėtys reguliuojamos elektriniu būdu nuo 20 – 65 mm.

  Kliūčių aptikimo jutikliai

  Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti.