Vejos robotas Husqvarna automower 310 Mark II

 • Vejos robotas Husqvarna automower 310 Mark II

  1669 
  1799  Sutaupykite 130 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Husqvarna
  Instaliacija
  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių ir jų instaliacijos klausimais galite kreiptis tel. +370 65819112 arba el. paštu info@sodoirmisko.lt
  Tipas
  Laidinis
  Darbinio ploto pajėgumas
  1000 m²
  Valdymas
  Klaviatūra + Bluetooth atstumu su programėle
  Maksimalus pjaunamų zonų skaičius
  3
  Gido kabelis
  1
  Grįžimo į stotelę rėžimai
  Sekant gido kabelį kiekvieną kartą keičiant trajektoriją
  Akumuliatoriaus talpa
  2.1 Ah
  Tipinis įkrovimo laikas
  60 min
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  60 min
  Pjovimo plotis
  22 cm
  Pjovimo sistema
  3 besisukantys aštrūs kaip skustuvai peiliai
  PIN kodas
  Yra
  Signalizacija
  Yra
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Nėra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  40 %
  Svoris
  9.4 kg
 • Husqvarna Automower 310 Mark II - tai kompaktiškas ir patikimas vejos robotas, kuris be vargo pasirūpins iki 1000 m² ploto veja. Robotas vejapjovė įveikia 40% statumo šlaitus ir lengvai pravažiuoja pro siauras vietas.

  Baigus darbą trigubos paieškos funkcija randa greičiausią būdą grįžti į įkrovimo stotelę. Vejos robotą galima valdyti išmaniuoju telefonu. Turi apsaugą nuo šalčio ir orų laikmatį, reguliuojantį pjovimo laiką pagal atitinkamą metų laiką.

  Varomas elektra, robotas vejapjovė neišmeta jokių pavojingų teršalų, o veiksminga energijos valdymo sistema reiškia mažesnes energijos sąnaudas, todėl vejos roboto eksploatacinės išlaidos itin mažos.

  Roboto vejapjovės išorę ir apačią galima nuplauti sodo žarna. Naudojant pridėtą priežiūros įrankį galima nesunkiai nuimti gaubtą, kad būtų galima patogiai išvalyti.

  Ypatybės

  Automower® Connect@HOME

  Automower® Connect@HOME mobilioji programėlė leidžia kontroliuoti robotą vejapjovę nuotoliniu būdu. Naudodami Bluetooth iki 30 m atstumu robotą galėsite valdyti, konfigūruoti ir gauti iš jo pranešimus.

  Sisteminis judėjimas pravažiavimais

  Kad visur puikiai nupjautų, robotą vejapjovę galima nustatyti automatiškai perjungti judėjimo kelią iš atsitiktinio į sisteminį režimą siauruose pravažiavimuose.

  Oro sąlygų laikmatis

  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio - kai žolė auga greičiau, Husqvarna Automower pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, vejapjovė pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir vejapjovės dėvėjimąsi.

  Automatinis koridorių suradimas

  Husqvarna Automower 310 Mark II automatiškai pajunta siaurus koridorius ir suranda kelią net per siauriausius iš jų. Savo maršrutą per koridorių ji pakeičia taip, kad neliktų nemalonių pėdsakų.

  Gido kabelis

  Gido laidas padeda vejapjovei susirasti kelią į įkrovimo stotį ir sumažina paieškos laiką, ypač sudėtingos formos soduose.

  Lengvas auksčio reguliavimas

  Pjovimo aukštį lengva reguliuoti, sukant viršuje esančią svirtį.

  Unikali pjovimo sistema

  Husqvarna Automower 310 Mark II pjauna po truputį, bet dažnai, tad veja bus graži ir sveika. Ji turi iš anglinio plieno pagamintus aštrius kaip skustuvai peilius, sumontuotus ant tvirtos pjovimo disko sistemos. Tai užtikrina našų darbą ir labai mažas energijos sąnaudas.

  Apsauga nuo vagysčių pavojaus signalu / PIN kodu

  Itin efektyvi apsauga nuo vagystės. Jei robotas vejapjovė pakeliamas aukštyn, įsijungia garsinė signalizacija, kurią išjungti galima tik unikaliu PIN kodu.

  Automatinis įkrovimas

  Kai vejos robotui reikia daugiau energijos, jis pats randa kelią į įkrovimo stotį.

  Taškinis pjovimas

  Specialus režimas ribotam aukštesnės žolės plotui greitai nupjauti. Tai ypač praverčia, pavyzdžiui, tada, kai patraukus sodo baldus reikia nupjauti žolę toje vietoje, kur jie stovėjo. Vejapjovę pastatykite pageidautinoje vietoje ir pasirinkite taškinį („Spot“) pjovimo režimą. Vejapjovė pradės judėti spirale su tankiomis vijomis ir, kai užbaigs, perjungs automatinį režimą.