Vejos robotas Stiga Stig E1200

 • Vejos robotas Stiga Stig E1200

  1299 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Stiga
  Instaliacija
  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių ir jų instaliacijos klausimais galite kreiptis tel. +370 65819112 arba el. paštu info@sodoirmisko.lt
  Tipas
  Laidinis
  Darbinio ploto pajėgumas
  1200 m²
  Valdymas
  Klaviatūra + Bluetooth atstumu su programėle
  Maksimalus pjaunamų zonų skaičius
  Namai + 5
  Gido kabelis
  Nėra
  Grįžimo į stotelę rėžimai
  Sekant perimetro kabelį / Važiuojant šalia perimetro kabelio
  Akumuliatoriaus talpa
  5.0 Ah
  Tipinis įkrovimo laikas
  80min
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  150 min
  Pjovimo plotis
  18cm
  Pjovimo sistema
  4 besisukantys aštrūs kaip skustuvai peiliai
  PIN kodas
  Nėra
  Signalizacija
  Nėra
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Nėra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45 %
  Svoris
  7.9 kg
 • Robotas vejapjovė STIGA Stig E1200, skirtas pjauti vejai iki 1200 m², gali dirbti nepertraukiamai penkiose atskirose pjaunamose zonose iki 140 min. su pilnai įkrautu 5 Ah talpos akumuliatoriumi.

  Kompaktiškas ir lengvas STIGA Stig robotas gali pjauti įvairių formų sklypuose - lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus nepalikdamas vėžių žymių. Vejos robotas lengvai prisitaiko prie nelygaus vejos reljefo ir gali pakilti iki 45% statumo šlaitus.

  Robotas pjauna atsižvelgdamas į apibrėžtas ribas, taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę prasidėjus lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus.

  Sumontuoti 4 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 18 cm pločiu, užtikrina puikius pjovimo rezultatus bei vešlų ir sveiką vejos augimą.

  Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti.

  Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos. Eco rėžimo funkcija leidžia robotui atpažinti jau nupjautus vejos plotus.

  Robotą galima valdyti intuityvia klaviatūra bei išmaniuoju telefonu per „Bluetooth“ ryšį naudojant STIGA.GO programėlę.

  Robotas vejapjovė turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir PIN kodą, skirtą apsaugai nuo vagystės. Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna - dėka „IPX5“ apsaugos, STIGA robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui. 

  Išmanus valdymas su STIGA.GO programėle

  STIGA.GO programėlė leidžia vejos robotą valdyti išmaniai. Telefono pagalba suplanuosite pjovimo sesijas pagal jūsų poreikius, oro sąlygas ir sezoninius pokyčius.

  Paprastas ir intuityvus valdymo skydelis

  Viduje esantis valdymo skydelis, turintis tik 5 mygtukus pagrindinėms funkcijoms pasirinkti, leidžia greitai ir lengvai pradėti darbą.

  Aukšto lygio saugumas

  Sumontuoti jutikliai užtikrina saugumą. Pakėlus ar apvertus, peiliai automatiškai išsijungia greičiau nei per 2 sekundes, o lietaus jutiklis automatiškai siunčia robotą atgal į įkrovimo stotelę.

  Puikūs pjovimo rezultatai

  Sumontuoti 4 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai užtikrina puikius pjovimo rezultatus.