Vejos robotas Husqvarna automower 520

 • Vejos robotas Husqvarna automower 520

  3199 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Husqvarna
  Instaliacija
  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių ir jų instaliacijos klausimais galite kreiptis tel. +370 65819112 arba el. paštu info@sodoirmisko.lt
  Tipas
  Laidinis
  Darbinio ploto pajėgumas
  2400 m²
  Valdymas
  Nuotolinis su programėle
  Maksimalus pjaunamų zonų skaičius
  5
  Gido kabelis
  2
  Grįžimo į stotelę rėžimai
  Sekant gido kabelį kiekvieną kartą keičiant trajektoriją
  Akumuliatoriaus talpa
  5.0 Ah
  Tipinis įkrovimo laikas
  50 min
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  75 min
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Pjovimo sistema
  5 besisukantys aštrūs kaip skustuvai peiliai
  PIN kodas
  Yra
  Signalizacija
  Yra
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45 %
  Svoris
  13.3 kg
 • Vejos robotas Husqvarna Automower 520 sukurtas profesionaliai parkų, sodų, vejų priežiūrai. Žolės pjovimo robotas Husqvarna AM 520 turi įdiegtą nuotolinį valdymą per planšetę ar kompiuterį. Robotas tinka visų tipų vejoms prižiūrėti. Husqvarna Automower 520 turi oro sąlygų laikmatį, kuris automatiškai įvertina roboto darbo dažnumą pagal vejos augimo greitį.

  Robotas dideliais ratukais puikiai įveikia nelygias vejas ir šlaitus iki 40 %. Husqvarna vejos robotas pjauna po truputį, bet dažnai, tad veja pasidaro graži ir sveika. Unikali pjovimo sistema su anglinio plieno peiliukais užtikrina našų darbą ir mažas energijos sąnaudas. Žolės pjovimo aukštį reguliuoja elektra valdomas aukščio reguliatorius.

  Vejos robotas gali dirbti 7 dienas per savaitę, bet kokiu oru. Puikūs pjovimo rezultatai garantuoti net lietingu oru. Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 520 sukurtas taip, kad puikiai atlaikytų Šiaurės Europos šalių klimato sąlygas.

  Ypatybės

  Patikimumas ir puiki veja

  20 metų Husqvarna tobulino vejos robotus. Taip buvo pasiektas aukščiausias patikimumo, kokybės ir pjovimo rezultatų lygis. Husqvarna Automower 520 juda vis keisdamas judėjimo kryptį. Taip veja nupjaunama iš visų pusių ir įgauna gražią bei tolygią išvaizdą.

  Navigacija su GPS

  Automower 520 turi sumontuotą GPS sistemą, kuri sukuria vejos žemėlapį. Tada Husqvarna robotas užregistruoja tas vietas, kurias jau nupjovė. Po to atitinkamai pakoreguoja pjovimo planą. Toks vejos roboto Husqvarna Automower 520 darbas yra optimalus ir našus.

  Husqvarna Fleet Services

  Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 520 turi įdiegtą naują „Husqvarna Fleet Services“ funkciją. HFS - tai nauja sistema sukurta internetinių debesų pagrindu. Ši funkcija užtikrins gerą mechanizmo būklę ir našų darbą. Naudojant „Husqvarna Fleet Services“ galima stebėti kaip naudojamas mechanizmas, pagal gautus duomenis galima pasirūpinti, kad vejos robotas būtų naudojamas kuo optimaliau. Taip pat sistema įspėja vartotoją apie reikalingą roboto techninę apžiūrą. HFS suteikia galimybę pailginti vejos roboto Husqvarna AM 520 veikimo trukmę.

  Automower Connect

  Funkcija Automower Connect leidžia stebėti vejos robotuko buvimo vietą ir siųsti komandas „Start“ (paleisti), „Stop“ (sustoti), „Park“ (pastatyti). Husqvarna Automower 520 galėsite valdyti iš bet kurios pasaulio vietos.

  Priekinis buferis

  Robotas Automower 520 priekinis guminis buferis apsaugo žolės robotą nuo susibraižymų susidūrus su kliūtimi.

  Koridorių suradimas

  Robotas vejapjovė Husqvarna AM520 automatiškai suranda siaurus pravažiavimus ir suranda kelią net per siauriausius iš jų.

  Taškinis pjovimas

  Vejos robotas Husqvarna Automower 520 turi specialų režimą ribotam aukštesnės žolės plotui pjauti. Taškinis pjovimas ypač praverčia, pavyzdžiui, kai patraukus sodo baldus reikia nupjauti žolę toje vietoje, kur jie stovėjo.

  Mažos sąnaudos

  Veiksminga roboto valdymo sistema reiškia mažesnes energijos sąnaudas. Husqvarna AM 520 eksploatacinės išlaidos - tai tik nedidelė dalis įprastų vejapjovių energijos sąnaudų.

  GPS sistema apsaugai nuo vagysčių

  Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 520 su įdiegta GPS sistema leidžia stebėti roboto buvimo vietą vagystės atveju.

  Sugrįžimas į stotelę

  Išmanusis vejos robotas įkrovimo stotelėje turi specialų Park (liet. pasistatyti) mygtuką, kurį nuspaudus robotas vejapjovė Husqvarna Automower 520 sugrįžta į pakrovimo stotį.

  Jokių išmetamųjų teršalų

  Robotas vejapjovė Husqvarna 520 varomas elektra, todėl į aplinką neišmeta jokių pavojingų teršalų.

  Automatinis įkrovimas

  Žolės pjovimo robotui išsikrovus iki nustatytos ribos, jis pats nukeliauja į įkrovimo stotį.

  Trigubas gido kabelis

  Trigubas vejos roboto gido kabelis padeda robotui greičiau surasti ir grįžti į įkrovimo stotį.

  Apsauga nuo vagysčių

  Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 520 turi įdiegtą unikalų PIN kodo užraktą ir signalizaciją.

  Pakėlimo ir pasvirimo jutikliai

  Robotas žoliapjovė niekada nieko nesužeis. Robotą pakėlus ar apvertus žolės peiliai automatiškai sustoja, o Husqvarna Automower 520 sutikęs kliūtį sustoja ir pasirenka kitą, saugią judėjimo kryptį.