Vejos robotas Husqvarna automower 520 EPOS

 • Vejos robotas Husqvarna automower 520 EPOS

  3649 
  3999  Sutaupykite 350 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Husqvarna
  Instaliacija
  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių ir jų instaliacijos klausimais galite kreiptis tel. +370 65819112 arba el. paštu info@sodoirmisko.lt
  Tipas
  Belaidis
  Darbinio ploto pajėgumas
  2000 m² - 5000 m²
  Valdymas
  Nuotolinis su programėle
  Maksimalus pjaunamų zonų skaičius
  Technologija - Husqvarna EPOS
  Gido kabelis
  Virtualus - neribotas
  Grįžimo į stotelę rėžimai
  Epos nukreipimas
  Akumuliatoriaus talpa
  5.0 Ah
  Tipinis įkrovimo laikas
  65 min
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  75 min
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Pjovimo sistema
  5 besisukantys aštrūs kaip skustuvai peiliai
  Pakraščio pjovimas (Edge cut)
  Nėra
  PIN kodas
  Yra
  Signalizacija
  Yra
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  Ultragarso davikliai
  Nėra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45 %
  Svoris
  13.8 kg
 • Husqvarna Automower 520 EPOS - tai belaidis vejos pjovimo robotas, sukurtas komerciniam naudojimui. Dėl sistemingo pjovimo gali prižiūrėti iki 5000 m² vejos plotus su virtualiomis ribomis.

  Unikali palydovinė technologija suteikia galimybę dirbti virtualiose ribose. Naudodamiesi virtualiomis ribomis, galite nustatyti keletą darbo plotų su skirtingais nustatymais, taip pat nustatyti laikinas nedarbo zonas.

  Pjauna visų tipų vejas, važiuoja siaurais praėjimais bei dirba šlaituose iki 45%. Automatiškai apskaičiuoja geriausią maršrutą iki įkrovimo stotelės ir nuo jos. Keičia maršrutą vejoje, kad neliktų nepageidaujamų pėdsakų.

  Reikalinga Husqvarna EPOS referencinė stotis, kuri skirta signalo palaikymui tarp palydovo ir vejos roboto.

    Ypatybės

  Husqvarna EPOS technologija

  Virtualus kontūras 2-3 cm tikslumu nustatomas taikant palydovinę technologiją. Nereikia jokių fizinių kabelių, kontūrą bet kada galima pakoreguoti, perprogramuoti. Galima nustatyti kelias darbines sritis ir joms priskirti skirtingus darbo grafikus ir nuostatas, pavyzdžiui, sukurti laikinas nepjovimo zonas ir iš anksto nustatytus važiavimo kelius, kad įkrovimo stotelė būtų patogioje vietoje.

  Pasirenkamas pjovimo modelis

  Pagerinkite vizualinį vejos vaizdą keisdami pjovimo modelį. Naudojant EPOS technologiją, robotas vejapjovė gali važiuoti lygiagrečiomis linijomis ir sukurti įvairias pjovimo formas, tokias kaip trikampiai ar šachmatų lenta.

  „appDrive“ - važiavimas valdant nuotoliu

  Gaminį lengva valdyti išmaniuoju telefonu, naudojant programėlę Automower Connect. Naudokite „appDrive“ nustatydami EPOS žemėlapį arba norėdami, kad įrenginys nuvažiuotų iš vienos vietos į kitą ir nereikėtų jo nešti.

  Įveikia net 45% statumo šlaitus

  Dideli raukai su kryptiniu protektoriumi užtikrina puikų sukibimą net su slidžiu paviršiumi. Robotas vejapjovė įveikia net 45% statumo šlaitus.

  Apsauginiai žibintai - aplinkos saugumui

  Apsauginiai žibintai su pulsuojančia arba vientisa šviesa, kad padidintų supratimą dirbant naktį. Sumažina nelaimingų atsitikimų riziką viešoje darbo aplinkoje.

  Pro vartotojo sąsaja

  Sąsaja pritaikyta profesionaliam naudojimui, o tai reiškia, kad visi nustatymai ir valdikliai valdomi nuotoliniu būdu per Husqvarna Fleet Services išmaniojo telefono programėlę arba asmeninį kompiuterį/planšetę. Pačiame robote yra tik būsenos LED indikacija ir START / STOP funkcija. Supaprastina naudojimą nepatyrusiems vartotojams ir sumažina poveikį gaminiui vandalizmo atveju.

  Apsauga nuo vagysčių pavojaus signalu / PIN kodu

  Itin efektyvi apsauga nuo vagystės. Jei robotas vejapjovė pakeliamas aukštyn, įsijungia garsinė signalizacija, kurią išjungti galima tik unikaliu PIN kodu.

  Guminis buferis

  Guminis priekinis buferis daro robotą vejapjovę atsparesnį pasikartojančiam susidūrimui su medžiais, krūmais ir kitais objektais.

  5 peilių pjovimo diskas

  Pjovimo diskas su 5 peiliukais garantuoja didesnį pjovimo našumą. Daugiau ašmenų viename diske užtikrina smulkesnį pjūvį ir pailgina peilių keitimo intervalą.

  Pakėlimo ir pasvirimo jutikliai

  Robotui vejapjovei Automower pakilus nuo žemės paviršiaus ar apsivertus, peiliai automatiškai išsijungia. Be to, peiliai sukasi toliau nuo roboto vejapjovės išorinio krašto. Susidūręs su kliūtimi, Automower sustoja ir automatiškai pakeičia kryptį, neleisdamas peiliams nieko pažeisti.