Vejos robotas Husqvarna automower 310E NERA

 • Vejos robotas Husqvarna automower 310E NERA

  2199 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Husqvarna
  Instaliacija
  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių ir jų instaliacijos klausimais galite kreiptis tel. +370 65819112 arba el. paštu info@sodoirmisko.lt
  Tipas
  Laidinis arba belaidis
  Darbinio ploto pajėgumas
  1000 m²
  Valdymas
  Klaviatūra + Bluetooth atstumu su programėle
  Maksimalus pjaunamų zonų skaičius
  3
  Gido kabelis
  1
  Grįžimo į stotelę rėžimai
  Sekant gido kabelį kiekvieną kartą keičiant trajektoriją
  Akumuliatoriaus talpa
  2.0 Ah
  Tipinis įkrovimo laikas
  40 min
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  50 min
  Pjovimo plotis
  22 cm
  Pjovimo sistema
  2 diskai su 3 besisukančiais peiliais
  Pakraščio pjovimas (Edge cut)
  Antras peilių variklis skirtas pakraščio apipjovimui
  PIN kodas
  Yra
  Signalizacija
  Yra
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Nėra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  30%
  Svoris
  12.2 kg
 • Naujos kartos vejos pjovimo robotas HUSQVARNA Automower 310E NERA be vargo pasirūpins iki 1000 m² ploto Jūsų veja. Robotas vejapjovė turi specialų galinį EdgeCut diską, kuris sumažina poreikį pjauti vejos kraštus, o TargetHeight automatiškai sumažina pjovimo aukštį nuo maksimalaus iki nustatyto aukščio per 10 dienų laikotarpį.

  Šis vejos robotas suteikia galimybę rinktis įrengimą su fizinėmis ribomis arba įrengimą be laidų su Husqvarna EPOS™, kurį galima įsigyti kaip papildomą priedą. EPOS™ užtikrina visišką lankstumą su virtualiomis ribomis, kurios nustatomos 2-3 cm tikslumu taikant palydovinę technologiją. Be to, EPOS™ suteikia galimybę valdyti zonas, todėl galite pritaikyti veją pagal savo poreikius ir sukurti kelias darbo zonas su skirtingais nustatymais naudodami Automower Connect programėlę.

  Naudodami Automower Connect programėle galėsite stebėti vejapjovę iš bet kurios pasaulio vietos ir integruoti ją į savo išmaniuosius namus. Siųskite komandas, peržiūrėkite, keiskite vejapjovės nustatymus ir gaukite pranešimus, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti veją. 

  Ypatybės

  Galima belaidė instaliacija

  Vejos robotas HUSQVARNA Automower 310E NERA yra suderinamas su išmaniuoju Husqvarna EPOS™ Plug-in rinkiniu, kas suteikia visišką laisvę pasirinkti tinkamiausią vejos priežiūrą, sukuriant virtualias ribas naudojant palydovinę technologiją, o ne fizinius laidus.

  EdgeCut mažina poreikį pjauti kraštus

  EdgeCut funkcija sumažina poreikį pjauti vejos kraštus, sutaupant laiko ir pastangų. Tai įmanoma naudojant specialų galinį EdgeCut diską, kuris gali pjauti arti kraštų.

  TargetHeight geresnei vejai

  Siekiant geresnės vejos kokybės, TargetHeight automatiškai sumažina pjovimo aukštį nuo maksimalaus iki nustatyto aukščio per 10 dienų laikotarpį.